Клапан чотирьохходовий Збільшити

Клапан чотирьохходовий

Клапан чотирьохходовий або перепускний клапан для систем зворотного осмосу призначений для перекривання (відсікання) вхідної води в системах зворотного осмосу. Робоча частина цих клапанів складається з гумки - мембрани, які бувають зроблені з твердої і м'якої гуми і латексу, у вигляді мембрани.

Детальніше

196 грн

Важливою частиною системи очищення води з використанням зворотного осмосу є чотирьохходовий отсечной клапан, в автоматичному режимі регулює подачу пройшла попереднє очищення через складну систему фільтрів води на осмотичну мембрану в залежності від наповненості накопичувального мембранного бака. Клапан працює в автоматичному режимі, регулюючи подачу пройшла попередню очистку води на мембранний елемент фільтра зворотного осмосу. У разі наповнення накопичувального мембранного бака клапан закритий, якщо бак не заповнений клапан відкритий.

  • Країна-виробник:Тайвань

Можливі дві різні схеми включення отсечного клапана в систему зворотного осмосу. Несправність чотириходового клапана критична для системи: може збільшуватися витрата води, в десятки разів знижуватися ресурс змінних елементів, в тому числі і дорогої зворотноосмотичної мембрани, і - саме катастрофічний - можливе попадання неочищених води в питну частина системи при пориві обох діафрагм клапана. Довіряйте заміну чотириходового отсечного клапана кваліфікованих фахівців, оскільки неправильна його установка призведе до зниження терміну служби фільтра і підвищеного скидання води в каналізацію.Аксесуари

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: