Цех з виробництва води

Свобода вибору і успішна бізнес-система. Клієнт не обмежений в варіантах продажу води: свій бренд бутелировану води, доставка бутлів води в офіс, кавові МАФи і т.д.

Примітка! Ціна договірна. Зовнішній вигляд може відрізнятись від зображення на фото.

Детальніше

0 грн

Система являє собою сучасний компактний функціонально закінчений модуль, який відповідає всім вимогам ефективності, компактності та ергономічності.

Цех розливу води Ecosoft - це універсальне рішення для організації бізнесу по очищенню та розливу води. Цех являє собою готовий комплект обладнання, який монтується і підключається в будь-якому приміщенні, де є підведення води і електрики. Найчастіше цех з розливу води використовують для організації служби виробництва, розливу і доставки води. Додатково його можна використовувати як магазин-кіоск з продажу води з продавцем. Комплект водоочисного обладнання можна підібрати індивідуально, що дозволить однаково ефективно очищати як водопровідну, так і складну скважинную воду. Основні стадії очищення води наступні: механічна фільтрація, видалення хлору на активованому вугіллі, зниження кольоровості води, видалення до 99,8% всіх домішок за допомогою мембрани зворотного осмосу, коригування рН води, поліпшення смаку і запаху води, мінералізація і ультрафіолетове знезараження. Завдяки такій схемі очищення, вода дійсно чиста, смачна і абсолютно безпечна.Принцип роботи системи традиційний для обратноосмотічеськіх установок і полягає в поділі вихідної води напівпроникною мембраною на два потоки: очищену воду - пермеат і воду з підвищеним вмістом домішок - концентрат, який скидається в каналізацію.

Стабільна і енергоефективна робота установки зворотного осмосу Ecosoft MO забезпечується  насосом високого тиску Grundfos, що характеризується більш низьким енергоспоживанням.
Використання сучасного контролера забезпечує повну автоматизацію роботи установки. Крім того, в базову модель установки включений датчик електропровідності пермеата, що дозволяє безперервно контролювати якість очищеної води.
Компактне виконання системи і спеціально розроблена панель підключень істотно спрощує транспортування, монтаж і обслуговування установки. А використання пластичних сполучних трубок забезпечує значне зниження вібрацій і рівня шуму, що створюються насосом високого тиску при експлуатації установки.

Залежно від якості води буде підібраний повний комплект фільтрів для підготовки води. Орієнтовна схема Цехи з розливу води може виглядати так:

  • Быстрый старт – начинаете зарабатывать через 4 недели

  • Высокая доходность: себестоимость очистки 1 л воды — всего 0,1 грн. Это в 3 раза ниже, чем у существующих аналогов

  • Высокий потенциал бизнеса – низкоконкурентная отрасль с устойчивым и стабильно развивающимся спросом

  • Сервисная поддержка – наша сеть сервисных центров обеспечивает техническую поддержку во всех регионах Украины

При необхідності пропонована модель може бути виготовлена з використанням наступних опцій:

  •      станція дозування антискаланта;
  •      мембрани Filmtec LC LE 4040;
  •      функція промивання мембрани Пермеат;
  •      підмішування вихідної води для коригування складу очищеної води;
  •      міцний дерев'яний короб для зручності транспортування.


Витратні матеріали: антискалант, картридж з спіненого поліпропілену 4,5 "х 10" (5 мкм).

Повне сервісне обслуговування і контроль якості води в нашому Сервісному центрі JustWater. Можливо навчання Вашого персоналу.Аксесуари