Диспенсер для питної води Ecosoft F728DISP Збільшити

Диспенсер для питної води Ecosoft F728DISP

Ecosoft F728DISP - компактний сучасний диспенсер, зручний для наливу питної охолодженої води і отримання гарячої води, для приготування чаю і кави. Головною перевагою диспенсеров Ecosoft F728DISP є можливість їх підключення до постійної системі очищення води на базі зворотного осмосу.

Детальніше

8 149 грн

Ecosoft F728DISP - компактний сучасний диспенсер, зручний для наливу питної охолодженої води і отримання гарячої води, для приготування чаю і кави. Нас сьогоднішній день, диспенсер є невід'ємним атрибутом кожного офісу. Це дійсно зручно, якщо не звертати увагу на періодичні затримки з постачанням бутильованої води і її досить високу вартість. Головною перевагою диспенсеров Ecosoft F728DISP є можливість їх підключення до постійної системі очищення води на базі зворотного осмосу. На відміну від стандартної схеми з використанням бутлів, запропонована схема забезпечує постійний доступ до свіжої питної води, що дозволить раз і назавжди забути про доставку води.
Основні переваги:

  •     Швидкий нагрів і охолодження води для пиття, приготування кави та чаю
  •     Можливість підключення безпосередньо до системи фільтрації та очищення води
  •     Свіжа і смачна води 24/7
  •     Компактний і сучасний дизайн, який прикрасить інтер'єр будь-якого офісу
  •     Тривалий термін служби завдяки використання нержавіючої сталі в комбінації з високоміцним пластиком

Диспенсер Ecosoft F728DISP призначений для нагріву та охолодження очищеної води. Принцип роботи даного продукту дуже простий. Диспенсер складається з корпусу, в якому розміщені дві ємності (резервуари) для холодної і гарячої води. Вода від системи очищення подається через розподільну систему в бак холодної води, а потім за допомогою з'єднувального патрубка в бак гарячої. Ємності з'єднані зворотним клапаном, який запобігає змішуванню гарячої та холодної води.

Технические характеристики

Давление на входе, атм

2 - 5

Производительность по нагреву, л/час

5

Производительность по охлаждению, л/час

Температура нагрева воды, °С

+85

Температура охлаждения воды, °С

+7

Внешнее подключение к водопроводу, дюймов

JG 1/4

Габаритные размеры, В х Ш х Г, мм

990 x 325 x 335

Вес диспенсера, кг

14.3

Электропитание

230 В, 50 Гц

  • Тиск води на вході для системи , атм.:2-5
  • Вага системи, кг (у базовій комплектації):14
  • Країна-виробник:Україна


 Обслуговування диспенсера досить просте і може здійснюватися як сервісним центром, так і самостійно. При підключенні диспенсера до проточній системі фільтрації на базі зворотного осмосу, для підтримки його нормальної роботи достатньо періодично проводити чистку і санітарну обробку зовнішніх компонентів диспенсера (кранів, поставки під стаканчики), а також періодично дезінфікувати ємності гарячої та холодної води. На відміну від диспенсеров що працюють від бутильованої води різного складу, використання в якості джерела питної води системи зворотного осмосу, вирішує проблему з накипом і, відповідно, необхідністю додаткової чистки обладнання.Аксесуари