Мембранний елемент Dow Filmtec XLE-4040 Збільшити

Мембранний елемент Dow Filmtec XLE-4040

Мембрана Dow Filmtec XLE-4040 - нове покоління фільтруючих елементів для систем зворотного осмосу. Модель призначена для заміни мембран серії TW і володіє перед ними рядом технологічних переваг. Продуктивність мембранного елементу складає 8,9 м3 / добу.

Детальніше

7 695 грн

- Фільтрація артезіанської води з природних джерел;
- Глибоке очищення води для фармакологічної і харчової промисловості;
- Використання в складі систем для опріснення морської води;
- Очищення стічних вод і переробка вторинної сировини.

Фільтруючим елементом мембрани є тонка поліамідна композитна плівка площею 8,1 м2. Матеріал мембрани має пори розміром 0,01 мкм, що дозволяє ефективно утримувати забруднення, пропускаючи лише молекули води і кисню. В результаті виходить ідеально чиста вода, повністю безпечна для організму людини.

Мембрана має гарну продуктивність, працюючи при досить низькому тиску (6,9 атм). Мембрана ефективно утримує як органічні, так і неорганічні сполуки.

- Висока ефективність фільтрації;
- Можливість промислового і муніципального використання;
- Збільшена робоча площа;
- Стійкість до хімічних сполук.

Зворотньоосмотична мембрана Dow Filmtec XLE-4040 встановлюється на системи зворотного осмосу, і являє собою згорнуті в рулон послідовні шари водоподаючого шару, напівпроникною полімерної плівки (власне, мембрани) і водозбірного шару. На торець мембрани під тиском подається вода, яка, просочуючись через полімерну плівку, збирається водозбірних шаром, і далі по спіралі стікає в центральну водозбірну трубку, утворюючи пермеат. А концентрат збирається на іншому торці мембрани, і звідти вже зливається в дренаж. Таким чином молекули води відокремлюються від розчинених в ній речовин.

  • Призначення:для доочищення питної води
  • Ступінь очищення води:95%-99%
  • Використання:Для холодної води
  • Температура входящої води, °С:5-30 С
  • Тиск води на вході для системи , атм.:до 8
  • Країна-виробник:США

1. Мембрана поставляється у сухому вигляді для зручності зберігання і транспортування. Після введення мембрани в експлуатацію її висихання не допускається;
2. При першому запуску мембрани, пермеат, отриманий протягом першої години, необхідно злити;
3. Не слід допускати гідростатичного протитиску з боку пермеата;
4. Мембрана призначена для очищення тільки холодної води (до 45 ° С).

Якщо якість очищеної води падає, або було помічено падіння продуктивності, необхідно провести хімічну промивку зворотноосмотичної мембрани. Для отримання очищеної води незмінної якості ми рекомендуємо проводити хімічну промивку зворотноосмотичної мембрани не рідше двох разів на рік.
 У разі якщо ви не плануєте користуватися системою протягом тривалого часу, рекомендується законсервувати мембранний елемент.Аксесуари