Фільтр для видалення сірководню Ecosoft FPC 1354CT

Фільтр для очистки води господарсько-побутового призначення від заліза (при вмісті до 3 мг/л) і сірководню. Призначений для очищення води від сірководню, використовується в будинку з 1 санвузлом, в якому проживає до 4 осіб.

Детальніше

26 200 грн

Сірководень в воді - найчастіше це проявляється в неприємному запаху, який з часом все посилюється, і з практично непомітного стає нестерпним. У більшості випадків це свідчить про високий вміст сірководню. Як правило, виділяється він в результаті життєдіяльності анаеробних бактерій. У процесі життєдіяльності вони використовують енергію хімічних зв'язків, і сірководень є одним з побічних продуктів цього процесу.

Фільтр для очистки води господарсько-побутового призначення від заліза (при вмісті до 3 мг/л) і сірководню. Система може використовуватися як для домашнього призначення, так і для комерційних цілей. Конструктивно фільтр- знезалізнювач ECOSOFT FPC 1354CT  виконаний у вигляді вертикального циліндра (колони), всередині якого вміщено фільтруюче завантаження. У верхній частині корпусу фільтра розміщується керуючий клапан - окремий компонент, що забезпечує автоматизацію процесів очищення і регенерації. Фільтруюче завантаження - бітумінозне активоване вугілля Centaur виробництва компанії Calgon Carbon.

Фільтрація води господарсько-побутового призначення полягає в її пропущенні через фільтруючий матеріал - гранульоване активоване вугілля. В результаті фільтрації окремі гранули матеріалу утримують частинки забруднень і надійно зберігають їх до найближчої регенерації. Особливістю активованого вугілля Centaur, використовуваного у фільтрі FPC 1354CT, є здатність до поглинання забруднень всім об'ємом гранул, а не тільки зовнішнім шаром. Висока ємність матеріалу значно підвищує ефективність очищення, покращуючи якість фільтрованої води. Крім поглинання забруднень, активоване вугілля виконує також функцію каталізатора, прискорюючи хімічні реакції.

Бітумінозне активоване вугілля Centaur здатне видаляти з води сполуки таких речовин:
- Заліза;
- Сірководня;
- Хлораміну;
- Нафтопродуктів.

Крім безпосереднього очищення, фільтруючий матеріал значно покращує органолептичні властивості води. Вода, яка пройшла фільтрацію відрізняється поліпшеним смаком і повною відсутністю стороннього кольору і запаху.


 • Тип системи:Видалення сірководню
 • Використання:Для холодної води
 • Температура входящої води, °С:5-30 С
 • Продуктивність:1 м3/ч после умягчения 2 м3/4
 • Тиск води на вході для системи , атм.:2-5
 • Зовнішнє підключення до водопроводу, дюймів:1"
 • Країна-виробник:Україна
 • Приблизительный расход воды на одну регенерацию:0,5–0,9 куб. м
 • Объем ионообменной загрузки:30 л
 • Електроживлення:220 В, 50 Гц
 • Споживана потужність:30 Вт
 • Термін роботи фільтруючого матеріалу:до 1 року

 Не вимагає спеціального догляду. Завдяки використанню багатофункціонального клапана фільтр не вимагає постійної уваги.
У разі виникнення будь-яких проблем клапан проінформує текстовим повідомленням на дисплеї з додатковим висновком контактів сервісного центру, в який необхідно звернутися.

Благодаря использованию многофункционального клапана фильтр не требует постоянного внимания. 

В случае возникновения любых проблем клапан проинформирует текстовым сообщением на дисплее с дополнительным выводом контактов сервисного центра, в который необходимо обратиться.

Фільтруюче завантаження - бітумінозне активоване вугілля Centaur виробництва компанії Calgon Carbon. Регенерація фільтруючого завантаження - автоматична, безреагентна. 

Основною особливістю фільтруючого матеріалу Centaur є його здатність до регенерації. Суть процесу полягає в промиванні фільтруючого завантаження зворотним струмом води, в результаті чого накопичені в гранулах частки забруднень видаляються і виводяться в каналізацію.

Гранули фільтруючого матеріалу відрізняються високою механічною міцністю, що дозволяє багаторазово проводити регенерацію матеріалу без ризику його пошкодження. Завдяки цьому фільтруюче завантаження протягом усього терміну служби зберігає початкові робочі властивості.

Регенерація виконується в автоматичному режимі. Запуск і контроль виконання процесу здійснюється за допомогою керуючого клапана, оснащеного цифровим контролером. Для відображення необхідної інформації в складі клапана є ЖК-дисплей.Аксесуари