Фільтр для видалення сірководню Ecosoft FPC 1252CT Збільшити

Фільтр для видалення сірководню Ecosoft FPC 1252CT

Фільтр для видалення сірководню Ecosoft FPC 1252CT призначений для очищення води з підвищеним вмістом заліза і сірководню. Система може використовуватися як для домашнього призначення, так і для комерційних цілей.

Детальніше

24 999 грн

Конструктивно фільтр для видалення сірководню Ecosoft FPC 1252CT виконаний у вигляді вертикального циліндра (колони), всередині якого вміщено фільтруюче завантаження. У верхній частині корпусу фільтра розміщується керуючий клапан - окремий компонент, що забезпечує автоматизацію процесів очищення і регенерації. Система має цілий ряд переваг, що відрізняють її від аналогічних за призначенням моделей інших виробників.

Фільтр підключається до водопроводу подачі холодної води. Попередньо очищена від механічних домішок вода надходить в корпус фільтра, заповнений матеріалом CENTAUR, який ефективно видаляє запах сірководню. Очищена вода через центральну трубу корпусу подається споживачеві.

  • Тип системи:Видалення сірководню
  • Використання:Для холодної води
  • Температура входящої води, °С:+5...+35°C
  • Продуктивність:0,86 м3/час после умягчения 1,73 м3/ч
  • Зовнішнє підключення до водопроводу, дюймів:1"
  • Габаритні розміри системи, В х Ш х Г (базова комплектація), мм:152 х 31
  • Країна-виробник:Україна
  • Приблизительный расход воды на одну регенерацию:0,4–0,8 куб. м
  • Електроживлення:230 В, 50 Гц

Основною особливістю фільтруючого матеріалу Centaur є його здатність до регенерації. Суть процесу полягає в промиванні фільтруючого завантаження зворотним струмом води, в результаті чого накопичені в гранулах частки забруднень видаляються і виводяться в каналізацію.

Гранули фільтруючого матеріалу відрізняються високою механічною міцністю, що дозволяє багаторазово проводити регенерацію матеріалу без ризику його пошкодження. Завдяки цьому фільтруюче завантаження протягом усього терміну служби зберігає початкові робочі властивості.

Регенерація виконується в автоматичному режимі. Запуск і контроль виконання процесу здійснюється за допомогою керуючого клапана, оснащеного цифровим контролером. Для відображення необхідної інформації в складі клапана є ЖК-дисплей. Термін експлуатації 1-1,5Аксесуари