Хромований душ з фільтром Aquafilter FHSH-2C

Aquafilter  FHSH-2C - насадка - душ фільтр забезпечує до 99% видалення хлору. Це також знижує вміст важких металів, таких як: свинець, хром і ртуть. Душ-фільтр ефективно видаляє шкідливі пари, викликані в слідстві суміші гарячої води і хлору під час душа і купання.

Детальніше

525 грн

Цей мультимедійний фільтр-картридж ефективно видаляє до 99% вільного хлору і перетворює його в нешкідливі солі. Крім того, фільтр зменшує масштаб і інших забруднюючих речовин таких як важкі метали (свинець, ртуть), водень, сульфід і оксид заліза з вашої душової води. Іншим незаперечною перевагою є те, що фільтр насадка може балансувати рН води і додавати в воду різні мікроелементи, які є корисними для шкіри людини. У ньому міститься активоване вугілля і особливий матеріал KDF®55. Картридж усуває хлор, його похідні, важкі метали і сплави, і інші забруднювачі. Вода набуває потрібних властивостей, корисні для організму человека.
 
Пристрій в насадці фільтра для води Aquafilter FHSH-2C
дає можливість змінювати порядок потоку води в трьох режимах: звичайна, м'яка масажна і третя - освіжаюча.

  • Тип системи:Фільтр
  • Призначення:Очистка от хлора
  • Використання:для горячої води
  • Країна-виробник:Польща
  • Термін роботи фільтруючого матеріалу:до 3 міс

Термін експлуатації картриджа триватиме близько 2-3 місяців, після його потрібно замінити. Сама насадка, так само вимагає очищення раз на рік. Не слід використовувати агресивні миючі засоби.Аксесуари