Хромований душ з фільтром Aquafilter FHSH-5-C Збільшити

Хромований душ з фільтром Aquafilter FHSH-5-C

Aquafilter FHSH-5-С - насадка - душ фільтр забезпечує до 99% видалення хлору. Це також знижує вміст важких металів, таких як: свинець, хром і ртуть. Душ-фільтр ефективно видаляє шкідливі пари, викликані в слідстві суміші гарячої води і хлору під час душа і купання.

Детальніше

392 грн

Цей мультимедійний фільтр-картридж ефективно видаляє до 99% вільного хлору і перетворює його в нешкідливі солі. Крім того, фільтр зменшує масштаб і інших забруднюючих речовин таких як важкі метали (свинець, ртуть), водень, сульфід і оксид заліза з вашої душової води. Іншим незаперечною перевагою є те, що фільтр насадка може балансувати рН води і додавати в воду різні мікроелементи, які є корисними для шкіри людини.
 
Пристрій в насадці фільтра для води Aquafilter FHSH-5-C дає можливість змінювати порядок потоку води в трьох режимах: звичайна, м'яка масажна і третя - освіжаюча.

Термін експлуатації картриджа триватиме близько 2-3 місяців, після його потрібно замінити. Сама насадка, так само вимагає очищення раз на рік. Не слід використовувати агресивні миючі засоби.Аксесуари