Комерційна система зворотного осмосу Ecosoft MO 6500

Комерційна система зворотного осмосу Ecosoft MO 6500 для питної води сім'ям, які проживають в заміських будинках, для очищення води в кафе, в ресторанах, лабораторіях, в промисловості для малих технологічних процесів, для парових котлів і парогенераторів.

Детальніше

88 515 грн

Система являє собою компактний функціонально закінчений модуль. Устаткування системи, прилади КВП, трубна обв'язка, регулююча та запірна арматура змонтовані на металевій рамі.

Процес демінералізації здійснюється на обратноосмотічеськіх мембранних елементах Filmtec виробництва компанії DOW Chemical (США).

Використання сучасного контролера забезпечує повну автоматизацію роботи установки. Контролер оснащений датчиком електропровідності пермеата, що дозволяє безперервно контролювати якість очищеної води. Компактне виконання системи і спеціально розроблена панель підключень істотно спрощує транспортування, монтаж і обслуговування установки. Використання гнучких сполучних трубок забезпечує значне зниження вібрацій і шуму, що створюються насосом високого тиску при експлуатації установки.

Процес роботи системи зворотного осмосу полягає в наступному: спершу вихідна вода проходить попередню чистку на префільтри для видалення механічних домішок.

Потім насос підвищеного тиску подає попередньо очищену воду від механічних домішок на мембранний модуль, де відбувається поділ води на два потоки: пермеат (демінералізовану воду) і концентрат (воду з підвищеним солевмістом). Манометри установки відображають значення тисків після фільтра і в мембранному модулі.

Пермеат направляється на вихід вузла зворотного осмосу, його витрата реєструється ротаметром пермеата і залежить від тиску в мембранному модулі - зі збільшенням тиску зростає потік пермеата. Реле високого тиску в лінії пермеата відключає установку при підвищенні противодавления пермеата.

Концентрат скидається в каналізацію через штуцер скидання. З метою зменшення стоків установки частина потоку концентрату направляється на вхід насоса високого тиску (т.зв. рецикл концентрату). Збільшення частки рецикла води і, відповідно, зменшення скидання установки регулюється ротаметром рецикла.

Підготовлена ​​вода надходить до збірки пермеата, в якому встановлено поплавковое реле рівня, що забезпечує відключення установки при заповненні ємності.

Опції:

 •     мембранні елементи Dow Filmtec ™ LC LE-4040 для складної води
 •     гідравлічна промивка Пермеат
 •     підмішування вихідної води в пермеат
 • Тип системи:Зворотній осмос
 • Призначення:для доочищення питної води
 • Ступінь очищення води:95%-99%
 • Використання:Для холодної води
 • Температура входящої води, °С:5-30 С
 • Продуктивність:0?28 м3/год
 • Тиск води на вході для системи , атм.:2-5
 • Зовнішнє підключення до водопроводу, дюймів:Резьбовое, 1/2
 • Країна-виробник:Україна
 • Габаритні розміри установки:540х405х1450
 • Електроживлення:220 В, 50 Гц
 • Потужність насоса:0,67 кВт
 • Робочий тиск в модулі:8,0-10,0 атм

Система зворотного осмосу призначена для доочистки тільки холодної води.

Картридж механічної очистки призначений для видалення великих домішок, таких як пісок, частинки глини тощо Зволікання з заміною картриджа може привести до пошкодження або руйнування мембрани. Для виключення таких критичних ситуацій ми настійно рекомендуємо картридж попереднього очищення води не рідше ніж один раз на 3 місяці.

Якщо якість очищеної води падає або було помічено падіння продуктивності, необхідно провести хімічну промивку зворотноосмотичної мембрани. Для отримання очищеної води незмінної якості ми рекомендуємо проводити хімічну промивку зворотноосмотичної мембрани не рідше двох разів на рік.

У разі якщо Ви не плануєте користуватися системою протягом тривалого часу, рекомендується перекрити подачу води на систему, а також законсервувати мембранний елемент.

Система зворотного осмосу вимагає професійного спостереження і догляду. Рекомендуємо скористатися досвідом в сервісний центр нашого Центру для кваліфікованої допомоги.Аксесуари