Ультрафіолетовий знезаражувач Ecosoft UV E-720

Ультрафіолетовий знезаражувач UV E-720 від компанії Ecosoft призначений для захисту води від біологічних забруднень. Основним елементом системи є випромінювач, що генерує промені ультрафіолету.

Детальніше

15 289 грн

Система ультрафіолетового знезараження Ecosoft UV E-720 використовується для очищення води від різних типів мікроорганізмів. Пристрої для знезаражування встановлюються на завершальній стадії фільтрації. Система може ефективно використовуватися як для води господарського призначення, так і для питної. Ультрафіолетовий знезаражувач Ecosoft UV E-720 може використовуватися для питної і технічної (господарської) води. Призначена для житлових приміщень з кількістю проживаючих 4 - 5 чоловік. Пристрій є оптимальним варіантом для очищення води в заміських будинках, дачах і котеджах.

Дія системи заснована на нейтралізації мікроорганізмів, які містяться у воді за допомогою ультрафіолету. Робочий елемент - ультрафіолетовий випромінювач (лампа), розташований всередині циліндричного корпусу з нержавіючої сталі. В процесі фільтрації ультрафіолетові промені діють на поступаючу воду, що надходить в випромінювач, знищуючи в ній біологічно активні організми.

Використання знезаражувача без попереднього очищення води не допускається. Система призначена для підготовки води, яка відповідає таким вимогам:

- Загальна жорсткість, мг-екв / л: не більше 2,5;
- Мутність, мг / л: не більше 0,58;
- Залізо, мг / л: не більше 0,3;
- Марганець, мг / л: не більше 0,05;
- Сірководень, мг / л: не більше 0,05.

Ультрафіолетове знезараження води відбувається завдяки здатності ультрафіолетового випромінювання проникати крізь стінки клітини, добираючись до її інформаційного центру - нуклеїнових кислот ДНК і РНК. У ДНК живої клітини зберігається вся інформація, яка контролює процес розвитку і нормального функціонування в клітці. Ультрафіолетове знезараження води полягає в поглинанні променів випромінювання нуклеїновими кислотами. При поглинанні випромінювання ДНК і РНК втрачають здатність ділитися, в результаті чого втрачається здатність клітини до розмноження.

Хвороботворні мікроорганізми здатні завдати шкоди людському організму тільки в разі їх розмноження в організмі, при знезараженні води ультрафіолетом ця здатність втрачається і, як наслідок, будь-який негативний вплив мікроорганізмів виключається.

 • Призначення:знезараження
 • Ступінь очищення води:95%-99%
 • Використання:Для холодної води
 • Температура входящої води, °С:5-30 С
 • Продуктивність:2,5-3,0 м3/ч
 • Вага системи, кг (у базовій комплектації):4,3 кг
 • Зовнішнє підключення до водопроводу, дюймів:Резьбовое, 1/2
 • Країна-виробник:Україна
 • Габаритні розміри установки:925 х 63,5 х 109
 • Електроживлення:220 В, 50 Гц
 • Споживана потужність:40 Вт
 • Термін роботи фільтруючого матеріалу:до 1 року

Увага!
Лампи чутливі до різких перепадів напруги в мережі. Щоб уникнути виходу лампи з ладу користуйтеся стабілізатором напруги. В системі Ecosoft UV E-720 використовується ультрафіолетовий випромінювач Т-540. Після закінчення терміну служби (1 рік) змінний елемент необхідно замінити на новий.

Випромінювання ультрафіолетової лампи, що входить до складу системи дезінфекції, може викликати серйозні опіки незахищених очей і шкіри. Не дивіться на працюючий випромінювач. При проведенні робіт з системою обов'язково вимикайте випромінювача. Не вмикайте систему, якщо випромінювач знаходиться поза реактора. не рекомендується торкатися пальцями рук до скляного корпусу випромінювача. Довірте роботу з монтажу або заміни змінного випромінювача нашому Сервісному Центру. Замовити послугу по тел.: 050 355 28 29.Аксесуари