Картридж Ecosoft AquaEnergy для фільтрів зворотного осмосу

У природі чиста вода - дощова або тала - проходячи крізь гірські породи, насичується корисними мінералами, набуваючи м'який, делікатний смак, і наповнюється енергією жізні.Чтоби у себе вдома ви могли пити таку ж воду, спеціально для систем зворотного осмосу розроблений новий фільтр AquaEnergy.

Детальніше

999 грн

Картридж Ecosoft AquaEnergy - це фільтр, який містить 5 кращих природних мінералів: кремінь, турмалін, гірський кварц, гранат і гірський кришталь. Найкращий ефект досягається використанням фільтра AquaEnergy як завершального етапу очищення води в системі зворотного осмосу. Вода після фільтра AquaEnergy смачна і корисна для здоров'я - як цілюща вода з гірських джерел. Структурізатор AquaEnergy - активує кластери води і робить її біологічно активною, відновлюючи природну структуру води. Структурована вода краще засвоюється організмом і позитивно впливає на біологічні процеси. Вода, пропущена через структурізатор, приймає участь в процесі очищення організму від токсинів, регулює рівень pH, допомагає видаляти вільні радикали, що впливають на процес старіння.

Для сімей від 2 до 5 осіб, що живуть в квартирах і будинках, у яких встановлено побутовий фільтр зворотного осмосу.

Картридж Ecosoft AquaEnergy є прозорим циліндричним корпусом, всередині якого знаходиться 5 гірських мінералів - кремінь, турмалін, гірський кварц, гранат і гірський кришталь. Картридж Ecosoft AquaEnergy встановлюється останньою сходинкою фільтрації в фільтрах зворотного осмосу. Під час роботи фільтра зворотного осмосу вода послідовно проходить через мінерали, наповнюючись енергією і набуваючи особливого смаку.

Картридж Ecosoft AquaEnergy для фільтрів зворотного осмосу призначений для доочистки тільки холодної водопровідної води.

Для досягнення постійного стабільного ефекту рекомендується проводити заміну картриджа Ecosoft AquaEnergy 1 раз на 6 місяців, незалежно від спожитого кількості води.