Біо активатор Aquafilter AIFIR2000

У природі чиста вода - дощова або тала - проходячи крізь гірські породи, насичується корисними мінералами, набуваючи м'який, делікатний смак, і наповнюється енергією жізні.Чтоби у себе вдома ви могли пити таку ж воду, спеціально для систем зворотного осмосу розроблений новий фільтр Aquafilter AIFIR2000.

Детальніше

420 грн

Іонізуючий картридж Aquafilter AIFIR2000 виготовлений з прозорого поліетилену (ПЕТ). Картридж AIFIR2000 містить усередині негативно заряджену біокерамічні суміш, яка містить 2000 ои / см³ (негативні іони на кубічний см). Термін "негативні іони" відноситься до поняття негативно заряджених атомів або складних частинок, які мають більш високий показник електронів, ніж зазвичай.

Найкращий ефект досягається використанням картриджа Aquafilter AIFIR2000 як завершального етапу очищення води в системі зворотного осмосу. Вода після фільтра Aquafilter AIFIR2000 смачна і корисна для здоров'я - як цілюща вода з гірських джерел. Структурізатор Aquafilter AIFIR2000 - активує кластери води і робить її біологічно активною, відновлюючи природну структуру води. Структурована вода краще засвоюється організмом і позитивно впливає на біологічні процеси. Вода, пропущена через структурізатор, приймає участь в процесі очищення організму від токсинів, регулює рівень pH, допомагає видаляти вільні радикали, що впливають на процес старіння.

  • Країна-виробник:Польща
  • мінералізація:ні

Аксесуари