Система зворотного осмосу BWT AQA SOURCE

Компактна побутова установка зворотного осмосу BWT AQA SOURCE встановлюється під мийку і дозволяє отримувати високоочищену питну воду завдяки фільтрації, адсорбції і технології зворотного осмосу. Компактна компонування фільтруючих елементів і унікальний дизайном. Накопичувальний бак для чистої води змонтований в корпусі системи і не займає додаткового місця на вашій кухні.

Детальніше

10 010 грн

Компактна побутова установка зворотного осмосу BWT AQA SOURCE встановлюється під мийку і дозволяє отримувати високоочищену питну воду завдяки фільтрації, адсорбції і технології зворотного осмосу, які очищають воду від будь-яких неприємних присмаків, запахів і речовин (хлору, нітратів, пестицидів і т.д.).

Процес фільтрації складається з 4 етапів: фільтр попереднього очищення 5 мкм, що захищає мембрану від механічних забруднень, 2 вугільних фільтра, що видаляють хлор і органічні сполуки, обратноосмотічеськую мембрану для знесолення води і фінальний вугільний фільтр для знищення сторонніх присмаків і запахів). Також установка містить накопичувальний бак під тиском для зберігання пермеата. Інтегрований клапан підмішування дозволяє регулювати параметри якості обробленої води, щоб завжди отримувати ідеальну воду.Работая при нормальному тиску подачі питної води і без використання електрики, обратноосмотічеській очищувач BWT AQA SOURCE забезпечить Вас найвищою якістю води.

Завдяки компактним розмірам і ергономічному дизайну BWT AQA SOURCE легко поміститься під раковиною або ж буде стильно виглядати на кухонній стільниці.

Система оснащена накопітелним баком під тиском (гідроакумулятором), який защіщяет воду від будь-яких забруднень і попадання променів світла і забезпечує постійну подачу очищеної води. Домішки, витягнуті модулем осмосу, скидаються в каналізацію.

Переваги:

    
Ультракомпактний: оптимальна конструкція.
    
Стильний дизайн.
    
Просте і швидке підключення.
    
Простий в обслуговування.
    
Максимальний комфорт в експлуатації.
    
Оснащений накопітелним баком під тиском (гідроакумулятором), який защіщяет воду від будь-яких забруднень і сонячних променів.

  • Тип системи:Зворотній осмос
  • Призначення:для доочищення питної води
  • Ступінь очищення води:85 % нитратов, 90-95 % других солей, 100 % механических примесей
  • Використання:Для холодної води
  • Температура входящої води, °С:+5...+35°C
  • Продуктивність:150-250
  • Тип картриджу:in-line
  • Тиск води на вході для системи , атм.:до 6 атм
  • Вага системи, кг (у базовій комплектації):11
  • мінералізація:ні

Характеристики:

     Продуктивність - 190 л / добу
     Накопичувальний бак - 5 л
     Максимальний тиск - 5 бар
     Максимальна температура - 35 ° С
     Розмір (ШхВхГ) - 252х428х445 мм
     Вага - 11 кгАксесуари