Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Absolute з мінералізатором

Система фільтрації Ecosoft​ Absolute 6-50 об'єднує в собі переваги зворотноосмотичного очищення і води з природних джерел. До її складу входить додатковий змінний модуль водопідготовки - мінералізатор. Він відновлює баланс мінералів, доводячи їх рівень до необхідного.

Детальніше

6 100 грн

Процес водопідготовки за допомогою фільтра Ecosoft Absolute з мінералізатором складається з п'яти ступенів очищення і подальшої мінералізації. Основні етапи очищення включають в себе:

1 етап

Попереднє очищення за допомогою пористого поліпропіленового картриджа. На даній стадії затримуються частинки розміром більше 5 мкм. Первісне очищення не тільки покращує якість води, але і підвищує ресурс наступних ступенів фільтрації, що працюють в більш сприятливих умовах.

етап

Картридж з гранульованого активованого вугілля очищає воду від хлору і хлорорганічних сполук. Крім виконання функції другого ступеня попереднього очищення, даний модуль захищає мембрану від пошкоджень.

3 етап

Картридж з брикетованого активованого вугілля. Третій ступінь попереднього очищення, який видаляє дрібні (до 1 мкм) хлорвмісні і механічні домішки.

4 етап

На даній стадії вода з триступеневого модуля попереднього очищення надходить в камеру зворотного осмосу, оснащену мембраною виробництва компанії Dow Chemical (США). Мембрана пропускає молекули води, а різні види забруднень (до 99,8%) затримуються і зливаються в каналізацію у вигляді концентрату. Очищення за технологією зворотного осмосу дозволяє позбавляти воду від всіх типів вірусів і бактерій, роблячи її цілком безпечною для здоров'я людини.

5 етап

Картридж з активованого вугілля на основі шкаралупи кокосового горіха. Покращує смакові якості води і видаляє сторонні запахи.

Мінералізація

Крім п'яти ступенів очищення Ecosoft Absolute з мінералізатором має додатковий шостий ступінь водопідготовки - мінералізатор. Як і інші ступені, він являє собою змінний картридж, розташований в стандартному корпусі.

Призначення мінералізатора полягає в насиченні очищеної методом зворотного осмосу води мінералами, кількість яких відповідає їх змісту в природній артезіанській воді. При очищенні на молекулярному рівні природні мінерали також видаляються з води, тому мінералізатор необхідний для їх заповнення.

Подвійний кран

Ще однією особливістю системи фільтрації з мінералізатором є наявність в комплекті подвійного крана для очищеної води замість одинарного. Це дозволяє власнику вибирати - пити мінералізовану або просто очищену воду. Як і одинарний кран, подвійний може бути встановлений на мийці, або на стільниці.

 • Тип системи:Зворотній осмос
 • Призначення:для доочищення питної води
 • Ступінь очищення води:95%-99%
 • Використання:Для холодної води
 • Температура входящої води, °С:+5...+35°C
 • Продуктивність:190 л
 • Тип картриджу:10"
 • Тиск води на вході для системи , атм.:2-5
 • Вага системи, кг (у базовій комплектації):6 кг
 • Зовнішнє підключення до водопроводу, дюймів:Резьбовое, 1/2
 • Габаритні розміри системи, В х Ш х Г (базова комплектація), мм:350х450х150
 • Габаритні розміри бака, В х Ш х Г, мм:350х260х260
 • Тиск у мембранному баці, атм.:0,4 - 0,6
 • Країна-виробник:Україна
 • Термін роботи фільтруючого матеріалу:до 3 міс
 • мінералізація:да

Основними складовими системи є фільтраційний модуль і накопичувальний бак. Вони можуть встановлюватися як в безпосередній близькості один від одного, так і окремо, якщо під мийкою недостатньо вільного простору.

Монтаж фільтра передбачає послідовне виконання таких видів робіт:

1. Встановлення вхідної муфти;
2. Підключення зливу до каналізаційної труби за допомогою дренажного хомута;
3. Встановлення накопичувального бака;
4. Підключення крана для очищеної води;
5. Встановлення фільтраційного модуля;
6. Установка картриджів і запуск системи в роботу.

Встановлення подвійного крана принципово не відрізняється від монтажу одинарного. Кран монтується в попередньо підготовлений отвір діаметром 12,5 мм, просвердлений в кухонній мийці або стільниці. Кріпильні елементи, необхідні для установки і підключення подвійного крана входять в комплект поставки.

Експлуатація

Обмежені за терміном служби змінні картриджі можуть бути замінені користувачем самостійно. Термін служби змінних картриджів становить:
Для модулів попередньої очистки: 3 місяці;
Для зворотноосмотичної мембрани: до 1,5 років;
Для вугільного постфільтру і мінералізатора:6 міс- 1 рік.
Ресурс змінних картриджів залежить від таких факторів, як стан вихідної води і її об'єму при щоденному споживанні.Аксесуари