Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Robust 3000

Система зворотного осмосу Ecosoft Robust 3000 спеціально створена для підготовки води, призначеної для приготування їжи та кави. Фільтр не тільки забезпечує високу якість очищення води, але й захищає нагрівальні елементи обладнання для приготування кави (кавоварки та кавомашини) від утворення накипу. 150 літрів у годину, помпа для підвищення тиску, унікальний дизайн

Детальніше

44 398 грн

RObust 3000 - компактний високопродуктивний фільтр зворотного осмоса.Позволяет отримати чисту, безпечну воду для пиття і приготування їжі, а також воду для льдогенераторов.
Очищення води складається з таких етапів:

 •     попередня фільтрація забезпечує видалення механічних домішок, активного хлору, хлорорганічних сполук, а також природних органічних речовин
 •     мембранне очищення (обратноосмотічеській елемент Dow Filmtec ™) забезпечує видалення 99.8% розчинених домішок, а також вірусів і бактерій
 •     для корекції смаку і запаху очищена вода проходить постобработку на активованому вугіллі Chemviron Carbon
 • основні переваги
 •     Очищення води на 99,8% від усіх домішок, включаючи бактерії і віруси, за допомогою мембран Dow Filmtec ™ (США)
 •     Оригінальний компактний металевий корпус
 •     Вбудовані індикатори заміни картриджів і контролю роботи фільтра
 •     Працює без накопичувального бака

Принцип роботи фільтра полягає в поділі вихідної води напівпроникною мембраною на два потоки: очищену воду - пермеат, і воду з підвищеним вмістом домішок - концентрат, який скидається в каналізацію.
У фільтрі RObust 3000 є дві обратноосмотические мембрани Dow Filmtec ™. Це дозволяє не тільки отримати воду високої якості, але і істотно збільшити продуктивність системи, тим самим забезпечуючи подачу очищеної води споживачеві безпосередньо, без використання накопичувального бака.
Фільтр містить продуману панель підключень, візуалізовану піктограмами, що робить її більш простою і зручною в експлуатації. Спеціальні індикатори дозволяють контролювати ефективність роботи фільтра і своєчасно міняти картриджі. Крім того, прогресивна автоматика забезпечує електричну захист насоса від сухого ходу.

 • Температура входящої води, °С:5-30 С
 • Тиск води на вході для системи , атм.:2-5
 • Вага системи, кг (у базовій комплектації):25
 • Зовнішнє підключення до водопроводу, дюймів:3/8''
 • Габаритні розміри системи, В х Ш х Г (базова комплектація), мм:445 x 480 x 380
 • Країна-виробник:Україна
Фільтр зворотного осмосу RObust 3000 призначений для доочистки тільки холодної води.
На передній панелі RObust 3000 розташовані два манометра, один з яких відображає вхідний тиск води після картриджів попереднього очищення, а другий - тиск після насоса в мембранному блоці. Крім того, для зручності користувача на панелі наведено рекомендовані значення тиску для манометрів, і рекомендації щодо усунення можлевих проблем, якщо ці значення не відповідають необхідним.
Якщо тиск після картриджа становить менше 1 бар, це може свідчити про забруднення картриджа префільтр. Зволікання із заміною картриджів може призвести до пошкодження або руйнування мембрани. Картридж попереднього очищення слід міняти після очищення 15 000 л води, але не рідше одного разу на 3 місяці. Ресурс залежить від витрати і якості води, що очищається.
Якщо швидкість фільтрації значно падає, необхідно замінити обратноосмотические мембрани. Для отримання очищеної води незмінної якості ми рекомендуємо проводити заміну обратноосмотічеськіх мембран після очищення 70 000 л води, але не рідше одного разу на рік. У разі тривалих перерв в роботі фільтра (понад 2 тижнів) необхідно провести дезінфекцію фільтра (процедура докладно описана в паспорті).
Якщо смакові якості очищеної води значно погіршуються, з'являється неприємний запах, рекомендується замінити вугільний фільтр поста. Постфільтр слід міняти після очищення 15 000 л води, але не рідше одного разу на 3 місяці.


Аксесуари