Fitaqua RO-7

Система фільтрації води Fitaqua RO-7 очищає воду в методом зворотного осмосу, та має додатковий модуль для рН-корекції води та структоризатор. Системи відрізняються високою якістю, високою продуктивністю і надійністю. Устаткування проводиться на сучасному заводі в Польщі більше ніж 20 років. Перед випуском системи і комплектуючі проходять суворий контроль якості.

Детальніше

10 400 грн


 Фільтри для води марки Fitaqua - це високоефективні системи комплексного очищення води, призначені для використання в квартирах і заміських будинках. Дане обладнання якісно видаляє нерозчинні і зважені частинки (іржу, пісок, мул), нітрати, фториди, нітрити, пестициди, солі амонію та інших хімічних елементів. Фільтри також здатні знищувати віруси і бактерії, знижувати жорсткість, кількість заліза і активного хлору. Пристрій видаляє неприємний присмак води і запах, а також різні органічні сполуки. Пройшла очищення фільтром Fitaqua вода має чудові смакові якості, завдяки чому приготовані на ній напої та їжа стануть ще смачніше. Відмітна особливість цієї системи - наявність т.н.рН коректора або мінералізатора. Проходячи через такий модуль вода додатково збагачується невеликою кількістю мінералів, що підвищує її рН рівень і робить воду більш смачною і корисною.
Робота фільтра полягає в поетапної 5-ступінчастою очищення води від всіх типів забруднень і додатковим обогощения води мінералами (6 ступінь). Принцип багатоступінчастої фільтрації полягає в послідовному проходженні води через наступні очисні модулі:
1. Попередня механічна очистка. Картридж з високоякісного поліпропілену виготовленого в Польщі, видаляє з води забруднення розміром більше 5 мкм - мул, пісок і іржу.

2. Видалення хлору і хлорорганики. Картридж виготовлений з гранульованого активованого вугілля (виробництво-Польща).

3. Очищення води від дрібнодисперсних домішок (понад 1 мкм) і частинок фільтруючих матеріалів перших двох ступенів попередньої фільтрації. Матеріал картриджа - пористий поліпропілен (Польща)

4. Глибока фільтрація води за допомогою зворотноосмотичної мембрани (виробництво - США). Очищення здійснюється на молекулярному рівні. В результаті видаляється до 99,8% забруднень, включаючи бактерії і віруси. В результаті вода виходить ідеально чистою та безпечною.

5. Поліпшення (нормалізація) смаку і запаху очищеної води. Для цього використовується картридж посткарбон (поствуголь) з активованого вугілля.

6. З накопичувального бака повністю очищена вода проходить через картридж-мінералізатор, де відбувається її насичення невеликою кількістю мінералів і підвищує її водневий показник.

7. А на заключному етапі вода проходить через біокерамічний картридж, який повертає молекулі води правильну структуру.
 Унікальна запатентована конструкція колби з двома кільцями ущільнювачів і корпусу мембрани дає споживачеві додатковий захист від протікання і гідроударів.

 • Тип системи:Зворотній осмос
 • Призначення:для доочищення питної води
 • Ступінь очищення води:95%-99%
 • Використання:Для холодної води
 • Температура входящої води, °С:5-30 С
 • Продуктивність:280 л/доб
 • Тип картриджу:10"
 • Тиск води на вході для системи , атм.:2-5
 • Вага системи, кг (у базовій комплектації):11
 • Зовнішнє підключення до водопроводу, дюймів:Резьбовое, 1/2
 • Габаритні розміри системи, В х Ш х Г (базова комплектація), мм:400 x 150 x 450
 • Габаритні розміри бака, В х Ш х Г, мм:380 x 280 (В. та Д.)
 • Тиск у мембранному баці, атм.:0,4 - 0,6
 • Країна-виробник:Польща
 • мінералізація:да


В системі використовується 7 змінних очисних модулів (мембрана і 6 картриджа), які необхідно своєчасно міняти в міру вироблення ресурсу або після закінчення встановленого терміну служби.

Картриджі попереднього очищення: 3 -6 місяців;

Зворотноосмотична мембрана: від 1 до 1,5 років;

Вугільний фільтр : від 6 місяців до 12 міс.;

Мінералізатор : від 6 до 12 міс;

Структорізатор: до 12 місяців

Заміну картриджів ви можете зробити самостійно або скористатися професійною допомогою майстрів нашого Сервісного Центру.Аксесуари