Фільтр зворотного осмосу Ecosoft P`URE AQUACALCIUM

Фільтр зворотного осмосу P`UREAQUACALCIUМ Ecosoft являє собою 6-ступінчасту систему водопідготовки, засновану на технології зворотного осмосу. Система фільтрів об'єднує в собі передовий науковий підхід, кращі комплектуючі та сучасні тенденції. Унікальна конструкція забезпечує компактність системи, що завжди вкрай важливо для міських квартир.

Детальніше

7 899 грн

Нова модель системи зворотного осмосу в компактному виконанні дозволяє отримати кришталево чисту мінералізовану воду зі свіжим природним м'яким смаком, здатним посилювати навіть найтонші смакові відчуття.

Спеціальний картридж AquaCalcium - це композиція природних мінералів, яка поповнює організм людини важливим мінеральним елементом - кальцієм і сприяє його засвоєнню. Продумана технологія системи, яка імітує природну швидкість проходження води через гірські породи, забезпечує постійне утримання мінералів в очищеній воді на рівні 55-65 мг / л.

AquaCalcium - картридж з новою мінеральної композицією, який збагачує воду мінералами кальцію.Така система дозволяє збільшити час контакту мінеральної композиції нового картриджа з очищеною водою шляхом впровадження двох етапів мінералізації і турбулізації потоків всередині картриджів.

Нові гідродинамічні умови роботи системи забезпечують постійне розпушування, тертя частинок мінеральної композиції між собою і оновлення їх поверхні. Це сприяє постійному і рівномірному насиченню очищеної води мінералами.

Система зворотного осмосу ECOSOFT P'URE AquaCalcium дозволяє отримати постійний високий рівень мінералізації води на рівні 55-65 мг / л, на відміну від стандартних систем зворотного осмосу з мінералізатором, в яких цей показник коливається в межах 10-30 мг / л.

Мінералізована після першого етапу вода зберігається в накопичувальному баці. Користувачеві подається тільки вода з постійним рівнем мінералізації. При цьому додані мінерали не утворюють накип при кип'ятінні.

 • Тип системи:Зворотній осмос
 • Призначення:для доочищення питної води
 • Ступінь очищення води:95%-99%
 • Використання:Для холодної води
 • Температура входящої води, °С:5-30 С
 • Продуктивність:280 л/доб
 • Тип картриджу:10"
 • Тиск води на вході для системи , атм.:2,8-6 бар
 • Вага системи, кг (у базовій комплектації):6 кг
 • Зовнішнє підключення до водопроводу, дюймів:Резьбовое, 1/2
 • Габаритні розміри системи, В х Ш х Г (базова комплектація), мм:350х450х150
 • Габаритні розміри бака, В х Ш х Г, мм:350х260х260
 • Тиск у мембранному баці, атм.:0,4 - 0,6
 • Країна-виробник:Україна
 • Тип фільтра:для систем очищення питної води
 • Розмір картриджа:2,5″ × 10″
 • мінералізація:да

Процес водопідготовки включає в себе 6 етапів, для кожного з яких передбачено окремий модуль, який має змінний робочий компонент. Система передбачає наступні етапи підготовки води:
1.Ступень попереднього очищення (картридж з спіненого поліпропілену);
2.Ступень попереднього очищення (картридж з гранульованого активованого вугілля);
3.Ступень попереднього очищення (картридж з пресованого активованого вугілля);
4.Мембранная очистка;
5.Постфільтрація;
6.Мінералізація AquaCalcium

У процесі використання системи буде потрібно заміна картриджів, ресурс яких залежить від якості вихідної води і інтенсивності експлуатації. Термін служби функціональних картриджів становить:
- Для модулів попередньої очистки: 3 місяці;
- Для зворотноосмотичної мембрани: от 1 до 1,5 років;
- Для вугільного постфільтру і мінералізатора: від 6 до 12 міс.

Якщо час наповнення бака збільшилася, значить картриджі попереднього очищення виробили свій ресурс. Необхідно замінити їх новим комплектом. Зволікання з заміною картриджа може привести до пошкодження або руйнування мембрани. Рекомендуємо міняти комплект картриджів попереднього очищення води не рідше одного разу на 3 місяці.
Якщо швидкість фільтрації значно падає, необхідно замінити обратноосмотічеськую мембрану. Для отримання очищеної води незмінної якості рекомендуємо міняти обратноосмотічеськую мембрану не рідше одного разу на рік. У разі тривалих перерв в роботі фільтра (понад 2 тижнів) необхідно провести дезінфекцію фільтра (процедура докладно описана в паспорті).
Якщо ви не плануєте користуватися фільтром протягом тривалого часу, рекомендується перекрити подачу води на нього.Аксесуари