Fitaqua RO 5

Система фільтрації води Fitaqua RO-5 очищає воду в квартирі або заміському будинку методом зворотнього осмосу. Системи відрізняються високою якістю, високою продуктивністю і надійністю. Устаткування виробляєтся на сучасному заводі в Польщі більше 20 років. Перед випуском на продаж, системи і комплектуючі проходять суворий контроль якості.

%D0%91%D0%B5%D0%B7-%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0

Детальніше

9 900 грн

 Фільтри зворотного осмосу ТМ Fitaqua - це високоефективні системи комплексного очищення води, призначені для використання в квартирах і заміських будинках. Обладнання якісно видаляє нерозчинні і зважені частинки (іржу, пісок, мул), нітрати, фториди, нітрити, пестициди, солі амонію та інших хімічних елементів. Фільтри також здатні знищувати віруси і бактерії, знижувати жорсткість, кількість заліза і активного хлору. Пристрій видаляє неприємний присмак води і запах, а також різні органічні сполуки. Води, що пройшла очищення фільтром Fitaqua, має чудові смакові якості, завдяки чому приготовані на ній напої та їжа стануть ще смачніше.
Робота фільтра полягає в поетапної 5-ступінчастою роботи з очищення води від всіх типів забруднень. Принцип багатоступінчастої фільтрації полягає в послідовному проходженні води через наступні очисні модулі:
1. Попередня механічна очистка. Картридж з високоякісного поліпропілену, виготовленого в Польщі, видаляє з води забруднення розміром більше 5 мкм - мул, пісок і іржу та ін.
2. Видалення хлору і хлорорганики. Картридж виготовлений з гранульованого активованого вугілля (виробництво - Польща).
 3. Очищення води від дрібнодисперсних домішок (понад 1 мкм) і частинок фільтруючих матеріалів перших двох ступенів попередньої фільтрації. Матеріал картриджа - пористий поліпропілен (Польща)
 4. Глибока фільтрація води за допомогою зворотноосмотичної мембрани (виробництво - США). Очищення здійснюється на молекулярному рівні. В результаті видаляється до 99,8% забруднень, включаючи бактерії і віруси. В результаті вода виходить ідеально чистою та безпечною.
5. Поліпшення (нормалізація) смаку і запаху очищеної води. Для цього використовується картридж посткарбон (постуголь) з високоякісного активованого вугілля.
 Фільтр зворотного осмосу Fitaqua RO-5 включає в себе фільтраційний блок, накопичувальний бак, комплект сполучних тюбінгів і кран подачі очищеної води. Під час роботи фільтра вода послідовно проходить 5 ступенів очистки, після чого поступає в накопичувальний бак з металу, з якого подається в окремий кран. Частина води разом із забрудненнями (концентрат) зливається в каналізацію. Запатентована у США конструкція колби з двома кільцями ущільнювачів і корпусу мембрани дає споживачеві додатковий захист від протікання та гідроударів.

 • Тип системи:Зворотній осмос
 • Призначення:для доочищення питної води
 • Ступінь очищення води:95%-99%
 • Використання:Для холодної води
 • Температура входящої води, °С:5-30 С
 • Продуктивність:280 л/доб
 • Тиск води на вході для системи , атм.:2-5
 • Вага системи, кг (у базовій комплектації):11
 • Зовнішнє підключення до водопроводу, дюймів:Резьбовое, 1/2
 • Габаритні розміри системи, В х Ш х Г (базова комплектація), мм:350х450х150
 • Габаритні розміри бака, В х Ш х Г, мм:350х260х260
 • Тиск у мембранному баці, атм.:0,4 - 0,6
 • Країна-виробник:Польща
 • Розмір картриджа:2,5″ × 10″
 • мінералізація:ні

В системі використовується 5 змінних очисних модулів (мембрана і 4 картриджа), які необхідно своєчасно змінювати в міру вироблення ресурсу або після закінчення встановленого терміну служби.
Картриджі попереднього очищення: 3 - 6 місяців;
Зворотньоосмотична мембрана: від 1 до 1,5 років;
Вугільний фільтр: від 6 місяців до 1 року.

Заміну картриджів ви можете зробити самостійно або скористатися професійною допомогою майстрів нашого Сервісного Центру.Аксесуари