Редуктор тиску поршневого типу Sabo Збільшити

Редуктор тиску поршневого типу Sabo 3/4"

Редуктор тиску поршневого типу OFFICINE RIGAMONTI Sabo є автоматичний клапан, що знижує і стабілізує тиск середовища всередині розподільного трубопроводу з урахуванням попередньо заданого значення. Зроблено в Італії.

Детальніше

376 грн

Редуктор тиску SABO є автоматичний клапан, що знижує і стабілізує тиск середовища всередині розподільного трубопроводу з урахуванням попередньо заданого значення. Завдяки своїм компактним габаритним розмірам, безшумної роботі і особливому самоочищатися внутрішньому сідла цей редуктор тиску може використовуватися в квартирах та одноквартирних будинках (згідно EN 806-2 і EN 805), а також в якості пристрою захисту бойлера або автоматів для продажу напоїв.
Нікелювання поверхні не тільки покращує зовнішній вигляд редуктора, але і захищає його від корозії і вапняних відкладень. Завдяки великій витраті при компактних розмірах цей редуктор може встановлюватися безпосередньо на головному розподільному трубопроводі, тиск води в якому може досягати 16 бар. Конструкція внутрішнього поршня забезпечує жорсткість, міцність і високу точність регулювання завдяки компенсаційному сідла. О-образні кільця ущільнювачів з технічного EPDM perox, стійкого до прилипання і сприяє ковзанню, з низьким коефіцієнтом статичного тертя, забезпечують стійкість до зношування і обмежують потреба в технічному обслуговуванні.
Внутрішнє оздоблення корпусу і збільшене прохідний перетин гарантують велику витрату, навіть при невеликих зборах води.

  • Використання:Для холодної води
  • Зовнішнє підключення до водопроводу, дюймів:3/4"
  • Країна-виробник:Італія

- Приєднання до трубопроводу Різьба згідно ISO 228/1
- Приєднання манометра (за винятком арт.0232.1): EN 10226-Rp1 / 4 "(раніше ISO7 / 1)

Тести і випробування згідно:
- Тести і випробування згідно: EN 1 567
- Перевірка відхилення від заданого на заводі значення (Ps) згідно: EN 1567 § 8.3.2
- Перевірка діапазону регулювання згідно: EN 1567 § 8.3.1
- Рівень звукової потужності: I - Lap [дБ (A)] <20

конструкція:
- Корпус з латуні EN12165-CW617N Нажимной гвинт з латуні EN12165-CW617N Поршень з латуні EN 12164 - CW614N
- Інші виточені деталі з латуні EN 12164 - CW614N
- Кільця О-образні ущільнювальні нерухомі і ущільнення сідла з нітрильну ГУМИ (NBR) Кільця О-образні ущільнювальні рухливі з EPDM perox
- Пружина калибровочная з СТАЛИ EN 10270-1 SM, ОЦИНКОВАНА Нікелювання електролітичним способом EN 12540 Cu / Ni5s.Аксесуари