Помпа для фільтрів води PURE Ecosoft Збільшити

Помпа для фільтрів води PURE Ecosoft

Помпа використовується в побутових системах очищення води за технологією зворотного осмосу P`URE Ecosoft. Комплект включає в себе всі необхідні для підключення комплектуючі.

Детальніше

2 589 грн

Помпа P`URE Ecosoft призначена для підвищення тиску в побутових системах зворотного осмосу. При збільшенні тиску до нормального рівня помпа тимчасово відключається.

Наявність помпи в складі системи зворотного осмосу P`URE Ecosoft дає можливість підтримувати заданий діапазон робочих тисків. Підтримка робочого тиску необхідно для забезпечення роботи зворотноосмотичної мембрани. Мембрана має мікропори, через які проходить вода під час очищення. Без створення певного мінімального тиску процес фільтрації значно сповільниться або повністю припиниться.

Помпа є модульний вузол, який включає в себе:

- Насос з адаптером на кронштейні;
- Датчик низького тиску;
- Датчик високого тиску.

При падінні тиску в нагнітаючим трубопроводі до заданої мінімальної величини насос включається. Якщо тиск досягає норми, насос припиняє роботу.

Помпа встановлюється відповідно до інструкції, що входить в комплект поставки. Насос має приєднувальні штуцери для підключення до системи очищення. Живлення помпи здійснюється від побутової електромережі.

- Модульна конструкція;
- Проста установка;
- Повністю автоматизована робота;
- Низький рівень споживання енергії;
- Доступна вартість.

- Призначення: для систем зворотного осмосу;
- Датчики тиску: є;
- Мінімальний тиск: 3 атм;
- Бренд: Ecosoft.Аксесуари