Пом'якшувач води Ecosoft FU 1235 Cab CE

Система пом'якшення води FU 1235 Сab CE виконана в корпусі типу «кабінет», який відрізняється зручністю обслуговування і мінімальними розмірами. Такий фільтр можна встановити в будь-який міській квартирі. Також він є вигідним рішенням для заміських будинків та котеджів.

Детальніше

33 699 грн

Фільтр рекомендований для підготовки води, що відрізняється підвищеним вмістом солей жорсткості. Його основною відмінністю від інших моделей є компактні габаритні розміри (висота 1100 мм при підставі 350 х 600 мм), що досягається за рахунок застосування корпусу типу «кабінет». Така компоновка дозволяє розмістити в одному конструктивному модулі, як фільтруючий матеріал, так і сольовий бак. У верхній частині конструкції встановлений цифровий керуючий клапан.

Фільтр встановлюється в санвузлі квартири або житлового будинку і підключається до трубопроводу підведення вихідної води, каналізації та мережі електроживлення. Призначена для пом'якшення вода подається в фільтр, де пропускається через спеціальний фільтруючий матеріал - катіонообмінна смола Dowex. Іони жорсткості притягуються катіонообменною смолою і заміщаються нешкідливими іонами натрію.

Підготовлена за допомогою даного фільтра вода може використовуватися для господарсько-побутового призначення, а після додаткового очищення і як питна. Вода після пом'якшення не залишає нальоту або осаду і повністю безпечна для пральних і посудомийних машин, водонагрівачів та електрочайників. Під час прийому водних процедур така вода не викликає дискомфорту і не сушить шкіру.

- Підвищена ефективність пом'якшення завдяки використанню смоли Dowex з високою іонообмінною ємністю;
- Економна витрата солі і води в процесі регенерації фільтра;
- Наявність в системі цифрового керуючого клапана, що забезпечує високий рівень автоматизації роботи фільтра;
- Застосування високоміцних і стійких до корозії матеріалів;
- Компактні габарити;
- Тривалий термін служби фільтруючого матеріалу (до 7 років).

Для управління всіма режимами роботи системи шляхом перенаправлення потоку води використовується цифровий клапан типу CE. Цей пристрій управляє не тільки процесом очищення, але і регенерації, регулюючи витрати сольового розчину. Клапан керування забезпечує високу продуктивність очищення і економне споживання матеріалу при регенерації. Для відображення інформації про роботу системи і її програмування (виконується фахівцями) клапан має рідкокристалічний дисплей. Екран також використовується для виведення повідомлення з кодом помилки про можливі неполадки в роботі системи. Клапан керування оснащений енергонезалежною пам'яттю, що дозволяє зберігати попередньо встановлені установки навіть при відключенні фільтра від електроживлення.

Після фільтрації вода може підігріватися або направлятися на доочистку. Перед входом в систему рекомендується встановити попередній фільтр механічного очищення.

 • Тип системи:Пом'якшувачі води
 • Призначення:для пом'якшення води
 • Використання:Для холодної води
 • Температура входящої води, °С:5-30 С
 • Продуктивність:2,5 м3/ч
 • Тиск води на вході для системи , атм.:2-5
 • Зовнішнє підключення до водопроводу, дюймів:1"
 • Країна-виробник:Україна
 • Приблизительный расход воды на одну регенерацию:0,25–0,38 куб. м
 • Приблизительный расход соли на одну регенерацию:2,5–3,8 кг
 • Объем ионообменной загрузки:37 л
 • Габаритні розміри установки:110 x 35 х 60 см
 • Електроживлення:220 В, 50 Гц
 • Споживана потужність:30 Вт
 • Термін роботи фільтруючого матеріалу:до 7 рок.

Однією з основних особливостей фільтра Ecosoft FU 1035 Cab CE є його здатність до регенерації. Сутність даного процесу полягає в повному відновленні фільтруючого матеріалу своїх первинних властивостей. Як матеріал для регенерації використовується сольовий розчин, що готується в автоматичному режимі. Складовими розчину є вода і таблетована сіль, яку поставляють в мішках по 25 кг. Сіль попередньо закладається в спеціальне відділення в корпусі фільтра, після чого її необхідно періодично додавати. Для нагадування про необхідність додавання солі є спеціальний сигналізатор.

Термін служби смоли до 7 років, залежить від витрати і якості води. Після вичерпання її ресурсу наш Сервісний центр робить заміну засипки і ваш фільтр - пом'якшувач знову готовий до роботи.Аксесуари