Пом'якшувач води Ecosoft FU 1035 Cab CE

Пом'якшувач води Ecosoft FU 1035 Cab CE спеціально розроблений для невеликих квартир і будинків з кількістю мешканців від 3 до 4 осіб. Фільтр виконаний в єдиному корпусі типу «кабінет», що дозволяє значно заощадити корисний простір приміщення.

Детальніше

28 999 грн

Фільтр рекомендований для підготовки води, що відрізняється підвищеним вмістом солей жорсткості. Його основною відмінністю від інших моделей є компактні габаритні розміри (висота 1100 мм при підставі 350 х 600 мм), що досягається за рахунок застосування корпусу типу «кабінет». Така компоновка дозволяє розмістити в одному конструктивному модулі, як фільтруючий матеріал, так і сольовий бак. У верхній частині конструкції встановлений цифровий керуючий клапан.

Фільтр встановлюється в санвузлі квартири або житлового будинку і підключається до трубопроводу підведення вихідної води, каналізації та мережі електроживлення. Призначена для пом'якшення вода подається в фільтр, де пропускається через спеціальний фільтруючий матеріал - катіонообмінна смола Dowex. Іони жорсткості притягуються катіонообменною смолою і заміщаються нешкідливими іонами натрію.

Підготовлена за допомогою даного фільтра вода може використовуватися для господарсько-побутового призначення, а після додаткового очищення і як питна. Вода після пом'якшення не залишає нальоту або осаду і повністю безпечна для пральних і посудомийних машин, водонагрівачів та електрочайників. Під час прийому водних процедур така вода не викликає дискомфорту і не сушить шкіру.

- Підвищена ефективність пом'якшення завдяки використанню смоли Dowex з високою іонообмінною ємністю;
- Економна витрата солі і води в процесі регенерації фільтра;
- Наявність в системі цифрового керуючого клапана, що забезпечує високий рівень автоматизації роботи фільтра;
- Застосування високоміцних і стійких до корозії матеріалів;
- Компактні габарити;
- Тривалий термін служби фільтруючого матеріалу (до 7 років).

Для управління всіма режимами роботи системи шляхом перенаправлення потоку води використовується цифровий клапан типу CE. Цей пристрій управляє не тільки процесом очищення, але і регенерації, регулюючи витрати сольового розчину. Клапан керування забезпечує високу продуктивність очищення і економне споживання матеріалу при регенерації. Для відображення інформації про роботу системи і її програмування (виконується фахівцями) клапан має рідкокристалічний дисплей. Екран також використовується для виведення повідомлення з кодом помилки про можливі неполадки в роботі системи. Клапан керування оснащений енергонезалежною пам'яттю, що дозволяє зберігати попередньо встановлені установки навіть при відключенні фільтра від електроживлення.

Після фільтрації вода може підігріватися або направлятися на доочистку. Перед входом в систему рекомендується встановити попередній фільтр механічного очищення.

 • Тип системи:Пом'якшувачі води
 • Призначення:для пом'якшення води
 • Використання:Для холодної води
 • Температура входящої води, °С:5-30 С
 • Продуктивність:2,2 м3/ч
 • Зовнішнє підключення до водопроводу, дюймів:1"
 • Країна-виробник:Україна
 • Приблизительный расход воды на одну регенерацию:0,25–0,38 куб. м
 • Приблизительный расход соли на одну регенерацию:2,5–3,8 кг
 • Объем ионообменной загрузки:25 л
 • Габаритні розміри установки:110 x 35 х 60 см
 • Електроживлення:220 В, 50 Гц
 • Споживана потужність:30 Вт
 • Термін роботи фільтруючого матеріалу:до 7 рок.

Однією з основних особливостей фільтра Ecosoft FU 1035 Cab CE є його здатність до регенерації. Сутність даного процесу полягає в повному відновленні фільтруючого матеріалу своїх первинних властивостей. Як матеріал для регенерації використовується сольовий розчин, що готується в автоматичному режимі. Складовими розчину є вода і таблетована сіль, яку поставляють в мішках по 25 кг. Сіль попередньо закладається в спеціальне відділення в корпусі фільтра, після чого її необхідно періодично додавати. Для нагадування про необхідність додавання солі є спеціальний сигналізатор.

Термін служби смоли до 7 років, залежить від витрати і якості води. Після вичерпання її ресурсу наш Сервісний центр робить заміну засипки і ваш фільтр - пом'якшувач знову готовий до роботи.Аксесуари