Пом'якшувач води Ecosoft FU 1018 Cab CE

Фільтр FU 1018 Сab CE призначений для зниження жорсткості водопровідної та артезіанської води. Він спеціально розроблений для застосування в невеликих будинках і квартирах, обладнаних 1 санвузлом. Являє собою установку пом'якшення води типу «кабінет».

Детальніше

24 199 грн

Система FU 1018 Сab CE являє собою установку пом'якшення води типу «кабінет». Нормалізація жорсткості води знижує дискомфортні відчуття під час водних процедур, перешкоджає утворенню накипу та осаду на поверхні побутових приладів та елементів сантехніки.

Корпус «кабінет» дозволяє розмістити всі складові системи разом. Це забезпечує компактні габарити пом'якшувача, що є досить важливим фактором для можливості застосування в невеликих міських квартирах. Процес пом'якшення води полягає в її пропущенні через шар фільтруючого матеріалу - іонообмінної смоли DOWEX™ HCRS/S. В результаті роботи фільтра іони солей жорсткості заміщуються безпечними іонами натрію. Вода після фільтрації надходить далі споживачеві.

Для інтелектуального керування процесом роботи фільтра в його конструкції є електромеханічний клапан ECOSOFT WS1 "CE, що поставляється американською компанією Clack Corporation. Клапан має наступні позитивні особливості:


- Управління процесом регенерації за обсягом;
- Розрахунок ресурсу в автоматичному режимі в залежності від вихідних даних;
- Спрощений порядок завдання налаштувань;
- Незалежне джерело електроенергії;
- Автоматична самодіагностика з виведенням коду про помилку.

 • Тип системи:Пом'якшувачі води
 • Призначення:для пом'якшення води
 • Використання:Для холодної води
 • Температура входящої води, °С:5-30 С
 • Продуктивність:0,8-1,2 м3/ч
 • Тиск води на вході для системи , атм.:2-5
 • Країна-виробник:Україна
 • Приблизительный расход воды на одну регенерацию:210–250 л
 • Приблизительный расход соли на одну регенерацию:1,5 кг
 • Объем ионообменной загрузки:9 л
 • Електроживлення:220 В, 50 Гц

Не дивлячись на автоматизацію процесу, необхідно ретельно стежити за станом пом’якшувача і своєчасно робити сервісні та профілактичні роботи. Необхідно перевіряти рівень солі в сольовому баку. Особливістю фільтрів-пом'якшувачів води Ecosoft серії FU є можливість відновлення початкових робочих властивостей матеріалу (регенерації). Процес полягає в зворотному промиванні фільтруючого завантаження розчином солі. Регенерація здійснюється автоматично. Для кожного циклу регенерації використовується 1,2 кг солі і до 0,12 м3 води. Приготування рідини для регенерації здійснюється шляхом розчинення солі у воді, для чого в конструкції корпусу фільтра передбачена спеціальна ємкість. Для цього використовується таблетована сіль, яку поставляє наша компанія  в 25-кілограмових упаковках.

1. Перед входом в фільтр-пом'якшувач Ecosoft FU 1018 Сab CE рекомендується встановити механічний фільтр для попереднього очищення води від мулу, піску, іржі та інших великодисперсних забруднень.

2. Для усунення запаху хлору рекомендується після фільтра-пом'якшувача Ecosoft FU 1018 Сab CE встановити вугільний постфільтр.

3. Фільтр призначений для зниження жорсткості тільки холодної води. Подача води в бойлер або водогрійний котел повинна здійснюватися після пом'якшення.

4. Вода після фільтру може використовуватися для господарсько-побутових цілей або направлятися на доочищення за допомогою системи зворотного осмосу або проточного фільтру Ecosoft.Аксесуари