Пом'якшувач води BWT AQA PERLA 20 SE

Одноколонний компактний фільтр пом'якшувач BWT AQA PERLA 30 SE застосовується в системах господарсько-питного водопостачання і в системах водопідготовки для підживлення систем опалення. Захищає Ваш будинок і Ваше обладнання від руйнівних наслідків накипу.

Детальніше

34 099 грн

AQAperla 30 пом'якшувач води преміального класу прекрасно впорається з проблемою освіти вапняних відкладень в квартирі або заміському будинку. Підключається до лінії холодної води і захищає все встановлене після нього обладнання - котел, водонагрівач, пральну машину, сантехніку, від вапняних відкладень. Крім того, м'яка вода ідеальна для водних процедур - вона робить волосся м'якими, шкіру шовковистою, а також прекрасно підходить для купання малюків.

У комплект поставки входять: натрій-катіонітний фільтр із завантаженою ионообменной смолою і бак сольового розчину в одному компактному корпусі, багатоканальний клапан управління з регулятором залишкової жорсткості і водолічильником, нова панель управління A5X, цифровий дисплей, спеціальний літієвий акумулятор тривалої експлуатації, кнопка для ручного виведення на позачергову регенерацію, центральний колектор з розподільним ковпачком, шланг скидання промивної води в дренаж, тестер загальної жорсткості AQUATEST, мережевий трансформатор 220 / 24В.

Переваги:

    
Електронне урядування за обсягом з тимчасовим пріоритетом;
    
Компактні розміри;
    
Інформація про робочих параметрах установки відображається на РК-дисплеї;
    
Наявність аварійної сигналізації для режимів роботи;
    
Можливість збереження запрограмованих даних у випадку з перебоїв з електропостачанням;
    
Вбудована система регулювання залишкової жорсткості, шляхом підмішування неумягченной води з пом'якшеної;
    
Корозійно-стійкі матеріали виконання установки забезпечують тривалі терміни експлуатації;
    
Простий в обслуговуванні.

  • Тип системи:Пом'якшувачі води
  • Призначення:для пом'якшення води
  • Використання:Для холодної води
  • Температура входящої води, °С:+5...+35°C
  • Продуктивність:1,6-2,8
  • Зовнішнє підключення до водопроводу, дюймів:1"
  • Приблизительный расход соли на одну регенерацию:3,0 кг
  • Объем ионообменной загрузки:30 л
  • Габаритні розміри установки:1110 х 405 х 500
  • Електроживлення:220 В, 50 Гц

Гарантія щодо робіт по установці діє протягом 12 місяців з дня монтажу. У цей період Сервісний центр гарантує відсутність протікання в місцях з'єднання фільтру. Відмітка про встановлення фільтра проставляється в паспорт фільтра, який поставляється в комплекті.

З усіх питань сервісного обслуговування рекомендуємо звертатися в наш Сертифікований сервісний центр по тел. +38 (050) 355 28 29Аксесуари