Пом'якшувач води Ecosoft FU 1252 CE

Фільтр-пом'якшувач води Ecosoft FU 1354  CE рекомендований для використання в середніх за площею будинках і квартирах, обладнаних 3 - 4 санвузлами. Продуктивність системи розрахована на щоденне використання проживаючими в колічестве до 6 осіб.

Детальніше

32 299 грн

Фільтр-пом'якшувач для води Ecosoft FU 1354 CE працює в автономному режимі. Система ефективно пом'якшує воду і самостійно контролює всі процеси своєї роботи. Якщо ресурс системи вичерпався, вона самостійно вийде на регенерацію, але тільки в той час, коли споживання води мінімально, щоб не позбавити вас доступу до очищеної води. Крім того, пом'якшувач запам'ятовує інтенсивність вашого споживання води в різний час, і адаптується таким чином, щоб чиста вода була доступна навіть при піковому її споживанні - наприклад, на вихідних.

Технологія іонного обміну - це один з найбільш відомих і вже багато років використовуються процесів пом'якшення води. Вона широко застосовується в різному устаткуванні для водопідготовки, починаючи від побутових фільтрів невеликої продуктивності до великого промислового обладнання.

Система являє собою компактну фільтраційну установку, яка працює за наступною схемою. Фільтр підключається до водопроводу подачі холодної води. Попередньо очищена від механічних домішок вода надходить в корпус фільтра, заповнений іонообмінної смолою. Вода проходить через шар смоли, при цьому солі жорсткості з води затримуються на смолі. Очищена вода через центральну трубу корпусу подається споживачеві.

Після вичерпання ресурсу смоли, коли вона вже не може поглинати іони жорсткості, керуючий клапан переводить систему в режим регенерації. Для зручності споживача настройки клапана запрограмовані таким чином, що система регенерується в той час, коли не відбувається споживання води. Регенерація проходить в 4 стадії, які чітко запрограмовані, і здійснюються клапаном самостійно. Перша стадія - система промивається зворотним потоком води, що дозволяє розпушити фільтруючий матеріал і вимити з нього механічні домішки. Потім з бака в корпус фільтра подається розчин солі, він проходить через смолу, внаслідок чого з неї вимиваються солі жорсткості, і, разом з залишками розчину, скидаються в каналізацію. Після закінчення регенерації здійснюється промивка смоли прямим потоком води (стадія 3) для вимивання залишків сольового розчину. Остання стадія (4) - заповнення сольового бака водою для розчинення таблетованій солі і підготовка розчину до наступної регенерації. Після цього система знову може використовуватися для очищення води.

 • Тип системи:Пом'якшувачі води
 • Призначення:для пом'якшення води
 • Використання:Для холодної води
 • Температура входящої води, °С:5-30 С
 • Продуктивність:3,5-4,3 м3/час
 • Тиск води на вході для системи , атм.:до 5 атм
 • Зовнішнє підключення до водопроводу, дюймів:1"
 • Країна-виробник:Україна
 • Объем ионообменной загрузки:62 л
 • Габаритні розміри установки:1700 х 1000 х 600
 • Електроживлення:220 В, 50 Гц
 • Споживана потужність:30 Вт
 • Термін роботи фільтруючого матеріалу:до 7 рок.

Фільтр-пом'якшувач призначений для очищення тільки холодної води. Завдяки використанню багатофункціонального клапана система не вимагає постійної уваги. Єдиною важливим завданням клієнта при обслуговуванні є своєчасна засипка солі. Це гарантує ефективну регенерацію системи, і, відповідно, її незмінно високий ресурс і якість води.
 У разі виникнення будь-яких інших проблем, клапан проінформує про проблему текстовим повідомленням на дисплеї з додатковим висновком контактів нашого сервісного центру, в який необхідно звернутися.
 Після пом'якшення вода може бути додатково підігріта перед господарським використанням за допомогою водогрійного котла, бойлера або іншого Теплоагрегат;
 Перед входом вихідної води в систему рекомендується встановити попередній фільтр механічного очищення;
 Для підготовки питної води після даної системи рекомендується встановити спеціалізований фільтр доочистки.
 Повний цикл робіт з обслуговування і заміни фільтруючого матеріалу в фільтрі, а також роботи з налаштування керуючого клапана згідно з тестом води, який проводиться на місці, а так само інші роботи з обслуговування системи Ви можете замовити в нашому Сертифікований сервісний центр за тел +38 050 355 28 29Аксесуари