Акція! Накопичувальний бак для систем зворотного осмосу (70 л) Збільшити

Накопичувальний бак для систем зворотного осмосу (70 л)

Накопичувальний бак використовується в комерційних та побутових системах зворотного осмосу збільшеної продуктивності для забезпечення підвищеного пікового споживання чистої води. Виготовлений з металу. Обсяг бака - 70 літрів. Варіанти кольору: білий, синій. Уточнюйте наявність кольору.

Детальніше

4 100 грн

Накопичувальний бак виготовлений з високоякісної сталі. Зовні бак покритий емаллю, запеченої під високою температурою. Бак розділений на дві камери бутил-каучукової діафрагмой. Нижня камера бака зсередини покрита поліпропіленової оболонкою для запобігання контакту води зі сталлю. У нижній частині бака встановлений різьбовій штуцер з нержавіючої сталі (3/4), куди накручується кран накопичувального бака (в комплект не входить), для подачі і забору води. У верхню камеру закачано під тиском повітря. Завдяки тиску повітря мембрана роздувається, і бак може повністю виштовхувати всю воду. У комплект входить пластикова основу з можливість кріплення до підлоги.

Зовнішній вигляд може незначно відрізнятися від фото.

  • Призначення:для доочищення питної води
  • Використання:Для холодної води
  • Температура входящої води, °С:+5...+35°C
  • Зовнішнє підключення до водопроводу, дюймів:3/4"
  • Країна-виробник:Тайвань
  • Висота:800 мм
  • Діаметр:400 мм

У верхню камеру закачано під тиском повітря. Завдяки тиску повітря мембрана роздувається, і бак може повністю виштовхувати всю воду. У комплект входить пластикова основу з можливість кріплення до підлоги. З боку повітряної камери встановлений золотник із нержавіючої сталі, що дозволяє в разі необхідності підняти або спустити тиск повітря в накопичувальному баці.Аксесуари