Накопичувальний бак для систем зворотного осмосу Збільшити

Накопичувальний бак для систем зворотного осмосу (60 л)

Бак для систем зворотного осмосу являє собою ємність, призначену для накопичення очищеної води. Виготовлений з металу. Об'єм бака - 60 літрів (40 літрів корисної рідини)

Детальніше

3 620 грн

Бак призначений для накопичення очищеної питної води. Використовується в складі установок зворотного осмосу.

Накопичувальний бак - невід'ємна частина системи зворотного осмосу. При всіх своїх перевагах, зворотноосмотична мембрана має досить низьку продуктивність. Щоб забезпечити безперебійну подачу води споживачу, очищена вода накопичується в спеціальний бак.

Бак для систем зворотного осмосу  виготовляється з безпечного та гігієнічного металевого сплаву. Бак уявляє собою циліндричну ємність, внутрішній простір якої поділений діафрагмою з харчової гуми на 2 окремі частини.

При роботі мембрани вода надходить у внутрішню частину діафрагми. Між зовнішньою поверхнею діафрагми і внутрішніми стінками бака закачано повітря. Мембрана працює до тих пір, поки тиск повітря в порожнині бака не врівноважує тиск води на вході в ємність. При споживанні чистої води тиск на вході в бак падає, і мембрана знову починає очищати воду до повного наповнення бака.

Діаметр - 389 мм

  • Призначення:для доочищення питної води
  • Використання:Для холодної води
  • Температура входящої води, °С:5-30 С
  • Тиск води на вході для системи , атм.:2-5
  • Габаритні розміри бака, В х Ш х Г, мм:389x626x389
  • Тиск у мембранному баці, атм.:0,4 - 0,6
  • Країна-виробник:Тайвань
  • Объем ионообменной загрузки:60 л

Накопичувальний бак встановлюється далеко від приладів опалення та дії прямих сонячних променів. Оптимальним варіантом установки є місце під домашньою кухонною мийкою. Бак встановлюється на вільну горизонтальну поверхню. За допомогою гнучкого шланга бак з'єднується з мембранним клапаном системи зворотного осмосу.

- Висока якість виготовлення;
- Компактні габарити і оптимальний корисний об'єм;
- Екологічно чисті і гігієнічні харчові матеріали;
- Доступна вартість.

При кожному сервісному обслуговуванні (заміні картриджів), майстер Сервісного Центру контролює тиск в баку і коректність його роботиАксесуари