Комплект картриджів попереднього очищення 1-2-3  для систем зворотного осмосу P`ure Ecosoft Збільшити

Набір з 3-х змінних картриджів для систем серії FP3 і система зворотного осмосу (small servis).

Класичний набір з 3-х змінних картриджів Aquafilter для систем серії FP3 і система зворотного осмосу (small servis) Підходить до систем інших виробників.

Детальніше

240 грн

Набір з 3-х змінних картриджів для систем серії FP3 і система зворотного осмосу (small servis). Набір включає в себе: FCPS5, FCPS20 (сертифіковано NSF) і FCCBL. Активоване вугілля (картридж FCCBL) адсорбує хлор, органічні речовини і покращує смак і запах фільтрованої води, додатково знижує домішки, такі як пісок, іржа і інші домішки.

Набір включає в себе:

1ступень - пористий поліпропіленовий картридж. Забезпечує видалення механічних домішок до 20 мікрон, затримує частинки піску, іржі та інші зважені домішки. Продовжує термін служби інших картриджів.

2 ступінь-картридж з висококласного гранульованого активованого вугілля. Видаляє хлор та хлорорганічні сполуки, захищаючи мембрану. Вбудоване срібний перстень в конструкції картриджа забезпечує мікробіологічну стабільність системи.

3ступень - пористий поліпропіленовий картридж. Призначений для видалення механічних домішок до 5 мікрон.

  • Призначення:для доочищення питної води
  • Використання:Для холодної води
  • Температура входящої води, °С:5-30 С
  • Тип картриджу:10"
  • Тиск води на вході для системи , атм.:2,8-6 бар
  • Країна-виробник:Польща
  • Тип фільтра:для систем очищення питної води
  • Розмір картриджа:2,5″ × 10″
  • Рейтинг фільтрації:20 мкм

1. Рекомендований термін служби змінних картриджів становить від 3 до 6 місяців. Термін служби може варіюватися в названих межах залежно від якості вихідної води, але не перевищувати зазначений термін.

2. Після закінчення терміну служби картриджі повинні бути замінені на новий аналогічний комплект. Від своєчасної заміни картриджів попереднього очищення залежить довговічність мембрани.
3. Комплект з 3 картриджів повинен бути замінений одночасно.
4. Картриджі призначені для очищення виключно холодної водопровідної води (до 30 ° С).
5. Комплект може бути використаний в системах зворотного осмосу інших виробників, що мають аналогічний розмір колби.Аксесуари