Картридж Ecosoft AquaCalcium

AquaCalcium — картридж з новою мінеральною композицією, який збагачує воду життєво важливим елементом – кальцієм – самим розповсюдженим макроелементом в організмі людини.

Детальніше

639 грн

AquaCalcium — картридж з новою мінеральною композицією, який збагачує воду життєво важливим елементом – кальцієм – самим розповсюдженим макроелементом в організмі людини. Кальцій знижує ризик виникнення остеопороза, гіпертонії, інсульта, ожиріння.
Особливо рекомендується вживання води з кальцієм підліткам в період активного росту та людям похилого віку. Призначений для використання в фільтрі зворотного осмосу Ecosoft P'URE AquaCalcium, схема якого імітує природну швидкість проходження води через гірські породи та забезпечує постійний вміст кальцію в очищеній воді.Картридж Ecosoft AquaCalcium є прозорим циліндричний корпус, всередині якого знаходиться спеціальна мінеральна композиція.

Картридж Ecosoft AquaCalcium встановлюється п'ятої ступенем в фільтрах зворотного осмосу ECOSOFT P'URE AquaCalcium. Очищена вода після мембрани потрапляє на картридж Ecosoft AquaCalcium, в якому відбувається перший етап мінералізації.
 Спеціальна технологія фільтра ECOSOFT P'URE AquaCalcium імітує природну швидкість проходження води через гірські породи, за рахунок чого збільшується час контакту мінеральної композиції картриджа Ecosoft AquaCalcium і, як наслідок - постійне утримання мінералів в очищеній воді на необхідному рівні.
Вода після першого етапу мінералізації збирається в накопичувальному баці. Фільтр накопичує очищену воду з кальцієм в баку і надає її споживачеві в разі потреби, а потім знову формує запас води. Час наповнення бака може коливатися від 1,5 до 3 годин.
 З накопичувального бака очищена вода проходить другий етап мінералізації в картриджі Ecosoft AquaCalcium, після чого надходить на заключний етап очищення - вугільний фільтр поста, призначений для фінальної очищення води.

  • Тип системи:Фільтр
  • Використання:Для холодної води
  • Температура входящої води, °С:5-30 С
  • Тип картриджу:in-line
  • Тиск води на вході для системи , атм.:2-5
  • Країна-виробник:Україна
  • Термін роботи фільтруючого матеріалу:до 1 року
  • мінералізація:да

Картридж Ecosoft AquaCalcium призначений для використання в фільтрі зворотного осмосу ECOSOFT P'URE AquaCalcium, схема якого імітує природну швидкість проходження води через гірські породи і забезпечує постійне утримання мінералів в очищеній воді.

Увага! Використання фільтра AquaCalcium в фільтрах інших виробників, або в інших моделях фільтрів ECOSOFT можливо, але при цьому рівень насичення очищеної води кальцієм буде в 3-5 разів менше.

Для досягнення постійного стабільного наявності кальцію в очищеній воді рекомендується проводити заміну картриджа Ecosoft AquaCalcium 1 раз в 6 місяців, незалежно від спожитого кількості води.Аксесуари