Мембрана Filmtec BW60-1812-75

Мембрана DowFilmtec BW60-1812-75 виготовлена американською компанією Dow, яка є світовим лідером з виробництва висококласної мембранних елементів для систем очищення води. Мембрана має високу продуктивність (280 л/добу) 75 галонів на добу і ефективність (видаляє до 99,8% всіх домішок). Видаляє забруднення до 0,0001нм включаючи бактерії і віруси.

Детальніше

875 грн

Мембрани для питної води DOW FILMTEC — найнадійніші і якісні мембранні елементи, за допомогою яких здійснюється очистка питної води на молекулярному рівні. Передова технологія і повна автоматизація виробництва дозволяють точно витримувати всі параметри кожного виробленого елемента. Завдяки стабільно високій якості, DOW — широко відома марка на світовому ринку систем, які виробляють глибоко очищену питну воду. На відміну, від інших виробників,
мембрани Filmtec упаковуються в сухому вигляді, що дозволяє доставляти і використовувати їх в будь-якій кліматичній зоні.
Мембрана вступає в роботу вже на завершальній стадії основного циклу фільтраціі. Крупні механічні та органічні домішки, хлор з'єднання, видаляються з води на попередніх етапах очистки. Очищена за допомогою мембрани водопровідна або артезіанська вода має приємний смак і повністю безпечна для використання.

Мембрана являє собою фільтруючий елемент з полімерного матеріалу, поміщений усередині циліндричного корпусу. Матеріал мембрани має мікропори, які пропускають лише молекули води і кисню. Всі забруднення утримуються мембраною і відводяться в каналізаційну систему разом з деякою кількістю води. Таким чином, вихідна вода ділиться на чисту (пермеат) і концентрат, в якому залишаються всі домішки первинної води.

  • Призначення:для доочищення питної води
  • Ступінь очищення води:95%-99%
  • Використання:Для холодної води
  • Температура входящої води, °С:5-30 С
  • Продуктивність:280 л/доб
  • Тип картриджу:in-line
  • Тиск води на вході для системи , атм.:2-5
  • Країна-виробник:США
  • Тип фільтра:для зворотного осмосу
  • Розмір картриджа:298 х 48

Через мембрану проходять тільки молекули води і кисню, як найменші, в результаті чого з одного боку мембрани накопичується практично ідеально чиста вода, а всі домішки і забруднення залишаються по іншу її сторону, йдучи в каналізацію. Таким чином, зворотний осмос забезпечує набагато вищий ступінь очищення, чим більшість звичайних методів фільтрації, але ресурс мембрани також обмежений.

На сьогоднішній день виробник DOW FILMTEC рекомендує робити заміну не менше ніж 1-1,5 років, тим самим гарантуючи якість води за бактеріологічними показниками.