Комплексне очищення Ecosoft FK-1252 Twin

Фільтр комплексного очищення Ecosoft 1252CE Twin рекомендовано для комерційних підприємств, готелів, ресторанів, прачечних, водогрійних та парових котлів, коли необхідно забеспечити бесперервну подачу чистої води. Також встановлюється в житлових будинка. В якості фільтруючого матеріалу застосовується багатокомпонентна суміш Ecomix, що рятує воду від 5 основних видів забруднень.

Детальніше

56 368 грн

Фільтр комплексного очищення Ecosoft FK 1252 CE Twin рекомендовано для комерційних підприємств, готелів, ресторанів, прачечних, водогрійних та парових котлів, коли необхідно забеспечити бесперервну подачу чистої води. Також встановлюється в житлових будинках і квартирах. В якості фільтруючого матеріалу застосовується багатокомпонентна суміш Ecomix, що рятує воду від 5 основних видів забруднень.
Система фільтрації Ecosoft FK 1252 CE Twin призначена для комплексного очищення води господарсько-побутового призначення. Фільтр може використовуватися для наступних цілей:
1. Підготовка холодної води, призначеної для господарського використання;
2. Попереднє очищення води для господарських потреб, призначеної для подальшого підігріву;
3. Попередня фільтрація питної води, яка потім направляється на додаткове очищення.

 Конструктивно система складається з фільтруючого модуля і окремого бака для зберігання таблетованої солі. У верхній частині фільтру встановлений керуючий клапан CE з рідкокристалічним дисплеєм.
Комплексне очищення води господарсько-побутового призначення здійснюється шляхом її пропускання через фільтр, заповнений спеціальною багатокомпонентною сумішшю Ecomix. Після певного забруднення фільтр очищається в процесі автоматичної регенерації, процес проходження якої регулюється керуючим клапаном.
 Система Ecosoft FK 1252 СЕ TWIN має наступні переваги перед іншими типами обладнання для вирішення аналогічних завдань:
- Ефективне одноетапне очищення води від 5 основних типів забруднень;
- Низька витрата сольових таблеток для регенерації;
- Висока автоматизація робочого процесу завдяки керуючому клапану CE;
- Високоякісні матеріали, які не піддаються корозії;
- Термін служби фільтруючого завантаження становить до 10 років.

 • Тип системи:Фільтр
 • Призначення:Комплексна очистка
 • Використання:Для холодної води
 • Температура входящої води, °С:5-30 С
 • Продуктивність:1,8-2,2 м3/ч
 • Тиск води на вході для системи , атм.:2-5
 • Вага системи, кг (у базовій комплектації):150 кг
 • Зовнішнє підключення до водопроводу, дюймів:1"
 • Країна-виробник:Україна
 • Приблизительный расход воды на одну регенерацию:0,50
 • Приблизительный расход соли на одну регенерацию:5,0 - 8,0
 • Объем ионообменной загрузки:100 л
 • Габаритні розміри установки:155 х 140 х 45
 • Електроживлення:220 В, 50 Гц
 • Споживана потужність:30 Вт
 • Термін роботи фільтруючого матеріалу:до 10 р.

Завдяки наявності в складі системи керуючого клапана процес регенерації фільтраційного матеріалу здійснюється в автоматичному режимі. Суть регенерації полягає в промиванні фільтра сольовим розчином, автоматично готується в приблизній пропорції 1 кг солі на 0,1 м3 води. Сіль спресована у вигляді таблеток, що полегшують процес її дозування і закладки. У процесі регенерації сіль розчиняється у воді, після чого розчин подається на фільтр, повністю очищаючи його і відводячи накопичені забруднення в каналізацію.

- Управління процесом регенерації за об'ємом;
- Автоматичне визначення ресурсу в залежності від вихідних даних;
- Спрощений процес налаштування;
- Автоматична діагностика з висновком інформаційного повідомлення з кодом помилки;
- Енергонезалежна пам'ять.

Гарантія на клапан CE становить 18 місяців. Дане обладнання має голографічний захист і відповідає стандартам міжнародної системи якості ISO 9001.
Крім регенеруючої солі і води для її розчинення, використання інших витратних матеріалів не потрібно. Система Ecosoft FK 1054TWIN призначена для очищення холодної води (з температурою до 30 ° С). Для захисту фільтра від механічного забруднення і підвищення ефективності роботи перед ним рекомендується установка фільтра механічного очищення.

Повний цикл робіт з обслуговування і заміни фільтруючого матеріалу в фільтрі, а також роботи з налаштування керуючого клапана згідно з тестом води, який проводиться на місці, та інші роботи  Ви можете замовити в нашому Сертифікований сервісний центр за тел +38 050 355 28 29Аксесуари