Фільтр знезалізнення і пом'якшення води Ecosoft FK 1252 CE

Фільтр комплексного очищення для знезалізнення і пом'якшення води Ecosoft FK 1252 CE встановлюється в житлових будинках або квартирах для очищення холодної води для господарсько-побутових потреб. В якості фільтруючого матеріалу застосовується багатокомпонентна суміш Ecomix, що рятує воду від 5 основних видів забруднень.

Детальніше

32 199 грн

Фільтр комплексного очищення  для знезалізнення і пом'якшення води Ecosoft FK 1252 CE спеціально розроблений для будинків і квартир невеликих і середніх габаритів з 1-2 санвузлами. Дана система розрахована на задоволення потреб 4 - 5 чоловік в господарсько-побутовому споживанні води. Після додаткового доочищення вода може безпечно використовуватися і в якості питної.

- Високоефективна фільтрація від 5 основних різновидів забруднень;
- Низьке споживання витратних матеріалів для регенерації фільтруючого завантаження;
- Автоматизація процесів очистки та регенерації;
- Один фільтр з багатокомпонентним завантаженням замість декількох ступенів;
- Термін експлуатації фільтруючого матеріалу - до 10 років.

Фільтр являє собою ємність у вигляді балона, заповнену фільтруючим завантаженням. В якості останньої виступає багатокомпонентна суміш Ecomix, склад якої спеціально підібраний для очищення української води. Кількість фільтруючого завантаження всередині балона становить 50 л. Склад суміші включає в себе різні компоненти, кожен з яких має свою спеціалізацію, спрямовану на очищення води від певного типу забруднень. Однією з різновидів матеріалів, що застосовуються в складі суміші, є іонообмінна смола, яка зменшує рівень мінералізації шляхом заміщення кальцію та магнію молекулами води.

При проходженні вихідної води через фільтр вона очищається від основних типів забруднень. Також нормалізується її колір і запах. Після фільтрації вода може безпечно застосовуватися для господарсько-побутових потреб, або направлятися на доочистку і використовуватися в якості питної.

 • Тип системи:Комплексна очистка
 • Призначення:для пом'якшення води
 • Використання:Для холодної води
 • Температура входящої води, °С:5-30 С
 • Продуктивність:1,8-2,2 м3/ч
 • Тиск води на вході для системи , атм.:2,8-6 бар
 • Зовнішнє підключення до водопроводу, дюймів:1"
 • Країна-виробник:Україна
 • Приблизительный расход воды на одну регенерацию:0,50
 • Приблизительный расход соли на одну регенерацию:5,0 - 8,0
 • Объем ионообменной загрузки:50 л
 • Габаритні розміри установки:1700 х 1000 х 600
 • Електроживлення:220 В, 50 Гц
 • Споживана потужність:30 Вт
 • Термін роботи фільтруючого матеріалу:до 10 р.

Загальний термін служби фільтруючого матеріалу (суміші Ecomix) становить до 10 років, але для його роботи протягом усього цього часу необхідна періодична регенерація - відновлення початкових властивостей шляхом промивання сольовим розчином. Розчин готується в автоматичному режимі з використанням води (0,4 - 0,8 м3) і спеціально відміреної кількості солі, що поставляється в таблетованому вигляді в мішках по 25 кг. Власнику фільтра необхідно лише вчасно засипати сіль в спеціальний бак, а всі інші дії виконує автоматика. Автоматизація процесу відновлення властивостей фільтруючого завантаження здійснюється за допомогою клапана CE, що виконує управління регенерацією за об'ємом і автоматичне визначення ресурсу за вихідними даними. Клапан легко налаштовується завдяки інтуїтивному інтерфейсу і зручному рідкокристалічному дисплею. Наявність енергонезалежної пам'яті дозволяє зберегти налаштування навіть при тимчасовому відключенні фільтра від мережі електроживлення.

Гарантія на керуючий клапан становить 18 місяців. Продукція відповідає вимогам міжнародної системи якості ISO 9001. При виникненні помилки в роботі системи на дисплей керуючого клапана виводиться службове повідомлення з відповідним кодом.

Фільтр комплексного очищення Ecosoft FK 1252 CE встановлюється в будинках і квартирах, що мають 2 - 3 санвузли для 4 - 5 осіб. Система складається з фільтра з керуючим клапаном і окремо встановлюється бак для солі. Вода, яка очищується повинна мати температуру не більше 30 ° С. Для захисту фільтруючого завантаження від сторонніх домішок, що надходять в вихідну воду з джерела і системи трубопроводів, перед входом в систему рекомендується встановити фільтр механічного очищення. Додатковий фільтр також дозволить зменшити навантаження на основну систему, збільшити її ресурс і часовий інтервал між регенераціями.

Витрата таблетованої солі, призначеної для регенерації фільтруючого завантаження, залежить від якості вихідної води і інтенсивності її споживання. В середньому один мішок солі масою 25 кг витрачається на протязі 3 місяців.Аксесуари