Фільтр знезалізнення і пом'якшення води компактного типу Ecosoft FK 1035 Cab CE

Фільтр комплексного очищення FK 1035 Cab CE спеціально розроблений для невеликих квартир і будинків з кількістю мешканців від 3 до 4 осіб. Фільтр виконаний в єдиному корпусі типу «кабінет», що дозволяє значно заощадити корисний простір приміщення.

Детальніше

35 699 грн

Фільтр встановлюється в санвузлі квартири або житлового будинку і підключається до трубопроводу підведення вихідної води, каналізації та мережі електроживлення. Призначена для очищення вода подається в фільтр, де пропускається через спеціальний фільтруючий матеріал. Система дозволяє очистити воду від 5 основних різновидів забруднень, негативно впливають на здоров'я людини і стан сантехніки і нагрівальних приладів. В якості фільтруючого матеріалу застосовується високоефективна суміш Ecomix, спеціально розроблена для очищення української води.

Підготовлена ​​за допомогою даного фільтра вода може використовуватися для господарсько-побутового призначення, а після додаткового очищення і як питну. Вода після пом'якшення не залишає нальоту або осаду і повністю безпечна для пральних і посудомийних машин, водонагрівачів та електрочайників. Під час прийому водних процедур така вода не викликає дискомфорту і не сушить шкіру.

Фільтр рекомендований для підготовки води, що відрізняється підвищеним вмістом - Солей жорсткості;
- Залізом;
- Марганець;
- Аммонієм;
- Органічними сполуками.

Його основною відмінністю від інших моделей є компактні габаритні розміри (висота 1100 мм при підставі 350 х 600 мм), що досягається за рахунок застосування корпусу типу «кабінет». Така компоновка дозволяє розмістити в одному конструктивному модулі, як фільтруючий матеріал, так і сольовий бак. У верхній частині конструкції встановлений цифровий керуючий клапан.

Для управління всіма режимами роботи системи шляхом перенаправлення потоку води використовується цифровий клапан типу CE. Цей пристрій управляє не тільки процесом очищення, але і регенерації, регулюючи витрата сольового розчину. Клапан керування забезпечує високу продуктивність очищення і економне споживання матеріалу при регенерації. Для відображення інформації про роботу системи і її програмування (виконується фахівцями) клапан має рідкокристалічний дисплей. Екран також використовується для виведення повідомлення з кодом помилки при можливі неполадки в роботі системи. Клапан керування оснащений енергонезалежною пам'яттю, що дозволяє зберігати попередньо встановлені установки навіть при відключенні фільтра від електроживлення.

- Підвищена ефективність фільтрації;
- Економна витрата солі і води в процесі регенерації фільтра;
- Цифровий керуючий клапан, забезпечує високий рівень автоматизації роботи фільтра;
- Застосування високоміцних і стійких до корозії матеріалів;
- Компактні габарити;
- Тривалий термін служби фільтруючого матеріалу (до 10 років).

Для невеликих квартир або будинків з 1-2 санвузлами і невеликим водоспоживанням (проживання до 4 осіб). Після фільтрації вода може підігріватися або направлятися на доочистку питним фільтром. Перед входом в систему рекомендується встановити попередній фільтр механічного очищення.

 • Тип системи:Пом'якшувачі води
 • Призначення:для пом'якшення води
 • Використання:Для холодної води
 • Температура входящої води, °С:5-30 С
 • Продуктивність:1,2-1,5 м3/час
 • Вага системи, кг (у базовій комплектації):40 кг
 • Зовнішнє підключення до водопроводу, дюймів:1"
 • Країна-виробник:Україна
 • Приблизительный расход воды на одну регенерацию:0,25–0,38 куб. м
 • Приблизительный расход соли на одну регенерацию:2,5–3,8 кг
 • Объем ионообменной загрузки:25 л
 • Габаритні розміри установки:110 x 35 х 60 см
 • Електроживлення:220 В, 50 Гц
 • Споживана потужність:30 Вт
 • Термін роботи фільтруючого матеріалу:до 10 р.

Фільтруючий матеріал системи виготовлений зі спеціального наповнювача Ecomix - суміші ряду водоочисних матеріалів, кожен з яких призначений для утримання певних різновидів забруднень. Компоненти фільтруючої суміші мають різну природу походження, розміри частинок і фізико-хімічні властивості. До складу суміші входять іонообмінні смоли, призначені для зниження жорсткості води шляхом заміщення солей кальцію і магнію.

Система Ecosoft FK 1035 Cab CE містить 25 л фільтруючого завантаження, термін дії якої може складати до 10 років. Матеріал має здатність до регенерації, яка здійснюється шляхом автоматичного промивання системи сольовим розчином. Завдяки наявності керуючого клапана система сама визначає періодичність і час проведення регенерації.
У процесі регенерації відбувається відновлення первісних властивостей фільтруючого матеріалу, після якого система знову готова до роботи в режимі очищення. Регенерація полягає в промиванні фільтра розчином солі, яка постачається в таблетованому вигляді. Це дає можливість точно відміряти необхідну кількість регенеруючого матеріалу і полегшує процес його завантаження.

Під час регенерації відбувається промивка іонообмінних смол, які входять до складу фільтруючого завантаження. Таблетована сіль завантажується в бак-солерозчинник, де розчиняється в пропорції 1 кг на 0,1 м3 води. Після промивання забруднений сольовий розчин виводиться в каналізацію. Автоматична робота системи комплексного очищення можлива завдяки наявності керуючого клапана, що регулює процеси очищення та регенерації. Клапан здійснює автоматичне визначення ресурсу за вихідними даними і управління регенерацією за об'ємом. Клапан має незалежну пам'ять і рідкокристалічний дисплей для налаштування системи і контролю її роботи. Устаткування має функцію самодіагностики з виводом службового повідомлення про помилку. Гарантія на керуючий клапан становить 18 місяців.
Завдяки своїм компактним розмірам система може бути встановлена навіть в невеликих за площею санвузлах та ванних кімнатах малогабаритних квартир. Установка фільтра передбачає його підключення до трубопроводів вихідної та очищеної води, каналізації та мережі електроживлення. Система призначена для фільтрації холодної води (температурою до 30 ° С).Аксесуари