Фільтр пом'якшення і знезалізнення води ECOSOFT STANDARD 0835 CABDVST Збільшити

Фільтр пом'якшення і знезалізнення води ECOSOFT STANDARD 0835 CABDVST

Призначений для очищення води від сполук заліза, марганцю, солей жорсткості і органічних домішок. Має сучасний дизайн і підходить для квартири з 1 санвузлом, в якій проживає від 1 до 3 чоловік.

Детальніше

21 999 грн

Фільтр складається з компактного кабінету, в якому встановлений балон з фільтруючим матеріалом Ecomix® і керуючого клапана. В кабінеті також встановлена сольова система для регенерації (відновлення ресурсу) фільтруючого матеріалу. У корпус кабінету засипається таблетована сіль для регенерації.
Унікальний керуючий клапан, розроблений компанією Clack Corporation (США) спільно з компанією Ecosoft, забезпечує абсолютну автономність роботи системи і постійний запас очищеної води, при цьому не вимагає до себе зайвої уваги.

Фільтр підключається до водопроводу подачі холодної води, ефективно очищає воду і самостійно контролює всі процеси своєї роботи.

Попередньо очищена від механічних домішок вода, надходить в корпус фільтра, заповнений фільтруючим матеріалом Ecomix®. Матеріал складається з п'яти компонентів, які послідовно затримують залізо, марганець, органічні домішки і солі жорсткості. Очищена вода через центральну трубу корпусу подається споживачеві.

Коли ресурс фільтруючого матеріалу закінчується, фільтр самостійно виходить на регенерацію, але тільки в той час, коли споживання води мінімально, щоб не позбавити вас доступу до очищеної води.

Основні переваги:

1. Незмінно високу якість води протягом не менше ніж 5 років
2. Економне споживання солі і низький скидання стоків
3. Автоматична робота і самостійна регенерація фільтра під час, найбільш зручне для користувача
4. Швидка і проста процедура програмування
5. Надійна і довгострокова робота завдяки високоякісному керуючому клапану від Clack Corporation (США)
6. Якість та безпека, підтверджені міжнародним сертифікатом CE
7. Гарантія 12 місяців

  • Тип системи:Комплексна очистка
  • Призначення:знезалізнення і пом'якшення
  • Використання:Для холодної води
  • Температура входящої води, °С:5-30 С
  • Продуктивність:0.7
  • Країна-виробник:Україна
  • Габаритні розміри установки:1100 x 225 x 440
  • Термін роботи фільтруючого матеріалу:до 5 рок

Завдяки використанню багатофункціонального клапана фільтр не вимагає постійної уваги. Єдиною важливим завданням клієнта при обслуговуванні є своєчасна засипка солі. Це гарантує ефективну регенерацію фільтруючого матеріалу, незмінно високий ресурс і якість води.

У разі виникнення будь-яких інших проблем або для сервісних робіт зверніться до Сервісного центру +380503552829