Фільтр знезалізнення і пом'якшення води Ecosoft FK 0844 CE Збільшити

Фільтр знезалізнення і пом'якшення води Ecosoft FK 0844 CE

Фільтр Ecosoft 0844 CE - це автономний фільтр комплексного очищення води з одночасним зниженням вмісту сполук заліза, марганцю, солей жорсткості, амонію і органічних домішок. Використовується для очищення води в котеджі або заміському будинку, в якому проживає від 2 до 4 осіб, і розташований 1 санвузол.

Детальніше

25 699 грн

Система фільтрації Ecosoft 0844 CE призначена для комплексного очищення води господарсько-побутового призначення. Фільтр може використовуватися для наступних цілей:
1. Підготовка холодної води, призначеної для господарського використання;
2. Попереднє очищення води для господарських потреб, призначеної для подальшого підігріву;
3. Попередня фільтрація питної води, яка потім направляється на додаткове очищення.

Конструктивно система складається з фільтруючого модуля і окремого бака для зберігання таблетованої солі. У верхній частині фільтру встановлений керуючий клапан CE з рідкокристалічним дисплеєм.
Комплексне очищення води господарсько-побутового призначення здійснюється шляхом її пропускання через фільтр, заповнений спеціальною багатокомпонентною сумішшю Ecomix. Після певного забруднення фільтр очищається в процесі автоматичної регенерації, процес проходження якої регулюється керуючим клапаном.

Система Ecosoft 0844 CE має наступні переваги перед іншими типами обладнання для вирішення аналогічних завдань:
- Ефективне одноетапне очищення води від 5 основних типів забруднень;
- Низька витрата сольових таблеток для регенерації;
- Висока автоматизація робочого процесу завдяки керуючому клапану CE;
- Високоякісні матеріали, які не піддаються корозії;
- Термін служби фільтруючого завантаження становить до 10 років.
Для комплексного очищення води використовується 1 фільтр, заповнений фільтруючим завантаженням Ecomix. Повний об'єм фільтруючого матеріалу становить 37 л. Після певної міри забруднення відбувається автоматична регенерація фільтра, після якої він повністю відновлює свої початкові властивості. Можливості фільтруючого матеріалу дозволяють ефективно видаляти з води наступні види забруднень:
- Солі жорсткості;
- Залізо;
- Амоній;
- Марганець;
- Органічні включення.

 • Тип системи:Комплексна очистка
 • Використання:Для холодної води
 • Температура входящої води, °С:5-30 С
 • Продуктивність:0,8-1,0 м3/ч
 • Тиск води на вході для системи , атм.:2,8-6 бар
 • Зовнішнє підключення до водопроводу, дюймів:1"
 • Країна-виробник:Україна
 • Приблизительный расход воды на одну регенерацию:210–250 л
 • Приблизительный расход соли на одну регенерацию:2,5 – 3,8
 • Объем ионообменной загрузки:25 л
 • Габаритні розміри установки:133 х 70 х 45
 • Електроживлення:220 В, 50 Гц
 • Споживана потужність:30 Вт
 • Термін роботи фільтруючого матеріалу:до 7 рок.

Завдяки наявності в складі системи керуючого клапана процес регенерації фільтраційного матеріалу здійснюється в автоматичному режимі. Суть регенерації полягає в промиванні фільтра сольовим розчином, автоматично готується в приблизній пропорції 1 кг солі на 0,1 м3 води. Сіль спресована у вигляді таблеток, що полегшують процес її дозування і закладки. У процесі регенерації сіль розчиняється у воді, після чого розчин подається на фільтр, повністю очищаючи його і відводячи накопичені забруднення в каналізацію.

Автоматичний клапан управління CE має такі особливості:
- Управління процесом регенерації за об'ємом;
- Автоматичне визначення ресурсу в залежності від вихідних даних;
- Спрощений процес налаштування;
- Автоматична діагностика з висновком інформаційного повідомлення з кодом помилки;
- Енергонезалежна пам'ять.

Гарантія на клапан CE становить 18 місяців. Дане обладнання має голографічний захист і відповідає стандартам міжнародної системи якості ISO 9001.

Фільтр комплексного очищення Ecosoft 0844 CE рекомендується для установки в будинках і квартирах з 1 санвузлом, кількість мешканців яких становить 2 - 4 чоловік. Система складається з фільтра з керуючим клапаном і бака для таблетованої солі. Витрата солі для регенерації залежить від якості вихідної води і в середньому становить 25 кг на 3 місяці бездоганної роботи фільтра. Крім регенеруючої солі і води для її розчинення, використання інших витратних матеріалів не потрібно.

Система Ecosoft 0844 CE призначена для очищення холодної води (з температурою до 30 ° С). Для захисту фільтра від механічного забруднення і підвищення ефективності роботи перед ним рекомендується установка фільтра механічного очищення.Аксесуари