Фільтр для видалення хлору Ecosoft  FPA 2162CE125 Збільшити

Фільтр для видалення хлору Ecosoft FPA 3672CE2

Фільтр для видалення хлору Ecosoft  FPA 3672CE2 призначений для очищення води господарсько-побутового призначення, що має підвищений вміст хлору, хлорорганічних і органічних сполук.

Ціна договірна

Детальніше

1 грн

Фільтр Ecosoft FPA 3672CE2 призначений для очищення води від хлору і його токсичних сполук, а також органічних домішок, які обумовлюють жовтуватий відтінок води, підходить для об'єктів з продуктивністю не більше 7,9  м3/год (15,7 м3/год за умови використання після фільтрів Ecosoft FK або FU)Фільтр складається з міцного корпусу, заповненого високоякісним активованим вугіллям FILTRASORB® 300 (Calgon Carbon Corporation, США), і багатофункціонального керуючого клапана.

Унікальний керуючий клапан, розроблений компанією Clack Corporation (США), забезпечує абсолютну автономність роботи фільтра, піклується про постійне запасі очищеної води і не вимагає до себе зайвої уваги.

Фільтр підключається до водопроводу подачі холодної води. Попередньо очищена від механічних домішок вода надходить в корпус фільтра, заповнений активованим вугіллям, який витягує хлор і його сполуки, а також органічні речовини. Очищена вода через центральну трубу корпусу подається споживачеві.

Коли ресурс фільтруючого матеріалу вичерпується, фільтр самостійно виходить на регенерацію, але тільки в той час, коли споживання води мінімально, щоб не позбавити вас доступу до очищеної води. Під час цього через фільтр з великою швидкістю зворотним потоком пропускається вода, яка очищає поверхню вугілля, вимиваючи все домішки, і скидається в каналізацію. Після цього фільтр знову може використовуватися для очищення води. Для регенерації використовується вихідна неочищена вода.

  • Тип системи:Очистка від хлору
  • Використання:Для холодної води
  • Температура входящої води, °С:+5...+35°C
  • Продуктивність:7,9 м3/ч после умягчения 15,7 м3/ч
  • Зовнішнє підключення до водопроводу, дюймів:2″
  • Країна-виробник:Україна
  • Електроживлення:230 В, 50 Гц
  • Термін роботи фільтруючого матеріалу:1-2 року

Завдяки використанню багатофункціонального клапана фільтр не вимагає постійної уваги. У разі виникнення будь-яких проблем клапан проінформує текстовим повідомленням на дисплеї з додатковим висновком контактів сервісного центру, в який необхідно звернутися.Аксесуари