Chemviron Carbon CENTAUR® HSL 8x30 Збільшити

Chemviron Carbon CENTAUR® HSL 12x40

Бітумінозний активоване вугілля Chemviron Carbon CENTAUR HSL 12x40 використовується для ефективного очищення води господарсько-побутового призначення від хлору, заліза, сірководню. Даний матеріал також відповідає за коректування запаху, смаку і кольору фільтрованої води.

Детальніше

5 600 грн

Бітумінозний гранульований активоване вугілля Chemviron Carbon CENTAUR HSL 12x40 може застосовуватися в фільтрах для побутової, комерційної та промислової водопідготовки. Він відрізняється вражаючими каталітичні властивості, що забезпечує прискорення протікань хімічних реакцій. Однорідність гранул і їх максимальна адсорбційна ємність забезпечує максимальну продуктивність даного матеріалу.
 

Переваги матеріалу:

- Видатні каталітичні та адсорбційні характеристики;
- Підвищена механічна міцність гранул;
- Можливість багаторазової регенерації і реактивації;
- Стабільність робочих якостей;
- Відповідність стандартам EN12915;
- Наявність Сертифікату KIWA ATA;
- Матеріал схвалений Інспекцією Великобританії по питній воді.

  • Використання:Для холодної води
  • Температура входящої води, °С:5-30 С
  • Країна-виробник:США
  • Объем ионообменной загрузки:15 л

Відновлення початкових робочих властивостей здійснюється шляхом промивання матеріалу зворотним струмом води. Термін експлуатації залежить від витрати і якості води, навантаження на вугілля, але не повинен перевищувати більш 2 років. Після закінчення заданого терміну служби матеріал може бути реактивований після випалу в спеціальній печі при температурі 800 ° С, або замінений на новий.