Іонообмінна смола Dow DOWEX MARATHON С Збільшити

Іонообмінна смола Dow DOWEX MARATHON С

Монодисперсний сильно-кислотний катионит для пом'якшення та демінералізації води ТМ Dow DOWEX. Особливістю матеріалу є малий розмір монодисперсних гранул, що забезпечує його поліпшені кінематичні властивості в порівнянні з полідисперсними смолами. Це дає можливість знизити витрату води і солі при проведенні регенерації.

Детальніше

3 366 грн

Фільтруюче завантаження Dow DOWEX MARATHON C розроблена компанією Dow Chemical (США) для пом'якшення і комплексного очищення води. Може застосовуватися в комерційних і побутових системах фільтрації. Матеріал поставляється в мішках по 25 кг.

Фільтруючий матеріал Dow DOWEX MARATHON C призначений для зниження рівня жорсткості, демінералізації і комплексного очищення води.

Матеріал являє собою іонообмінну смолу (моносферний сильнокислотний катіоніт). В процесі фільтрації іони жорсткості (кальцію і магнію) заміщуються безпечними іонами натрію. У свою чергу, іони кальцію і магнію накопичуються на поверхні гранул. Особливістю матеріалу є малий розмір монодисперсних гранул, що забезпечує його поліпшені кінематичні властивості в порівнянні з полідисперсними смолами. Це дає можливість знизити витрату води і солі при проведенні регенерації.

  • Призначення:для пом'якшення води
  • Объем ионообменной загрузки:25 л

У міру насичення гранул матеріалу іонами жорсткості його робочі здатності поступово знижуються. Для відновлення початкових характеристик фільтруючого завантаження використовується її регенерація. Процес регенерації є зворотне промивання (розпушування) фільтруючого завантаження насиченим розчином солі. Дистанційні при регенерації забруднення відводяться в каналізацію. 

Термін експлуатації смоли в пом'якшувачах та інших фільтрах залежить від витрати води і її якості.