Фільтрувальна загрузка Filter Ag Plus Збільшити

Фільтрувальна загрузка Filter Ag Plus

Фільтруюче завантаження Clack Filter Ag призначено для тонкої механічної фільтрації води на великих швидкостях. Може використовуватися в якості заміни піску в існуючих очисних установках.

Детальніше

1 549 грн

Clack Filter-Ag Plus - це природний мінерал клиноптилоліт, що володіє рядом унікальних переваг перед традиційними піщаними і змішаними завантаженнями, застосовуваними для затримування зважених речовин. Під електронним скануючим мікроскопом гранули виглядають многогранниками з шорсткою поверхнею і мікроскопічними порами розміром від 3 мкм.
Завдяки цим властивостям вони мають поверхнею, більш ніж в 100 разів перевищує таку кварцового піску. Незграбна форма і звужуються пори дозволяють затримувати бруд, мул і органічні домішки, зважені у воді, шляхом флокуляції, стеричного затримування і адгезії. Шорстка поверхня і пористість забезпечують велику площу поверхні, дозволяючи ефективно затримувати зважені домішки.
 Для фільтрації через шар завантаження характерно видалення домішок від 5 мкм. Завантаження Filter-Ag Plus характеризується меншою величиною перепаду тиску і більшою глибиною проникнення частинок домішок в товщу шару завантаження, завдяки чому фільтри із завантаженням Filter-Ag Plus мають більшу гряземісткістю і підвищеної тривалістю фильтроцикла.
Підвищена грязеемкость Filter-Ag Plus дозволяє уникнути швидкого наростання перепаду тиску і забивання фронтального шару завантаження, властивих піщаним фільтрам. Збільшення тривалості фильтроцикла призводить до зниження частоти зворотних промивок і економії промивної води.
Таким чином, ідеальне поєднання форми гранул, властивостей поверхні і пір роблять Filter-Ag Plus відмінним матеріалом для отримання якісної очищеної води з малим споживанням води на власні потреби.
 Суттєвого скорочення капітальних витрат можна домогтися проектуванням системи водоочищення під завантаження Clack Filter-Ag Plus.
Її низький гідравлічний опір, висока продуктивність і грязеемкость в поєднанні зі зменшеним споживанням промивної води дозволяють зменшити габаритні розміри обладнання і знизити навантаження на насосні станції. Низька щільність завантаження Filter-Ag Plus також дозволяє заощадити кошти на доставці і транспортуванні.
Завантаження Filter-Ag Plus може бути використана в системах напірної і проточною фільтрації. Завдяки своїм унікальним властивостям Filter-Ag Plus може замінити собою змішані завантаження полідисперсного властивості.

  • Використання:Для холодної води
  • Температура входящої води, °С:5-30 С
  • Країна-виробник:США
  • Объем ионообменной загрузки:28,3 л
  • Рейтинг фільтрації:5 мкм

 Важливо дотримати багато правил для заміни такої засипки. Заміна в існуючих установках піску на матеріал Filter-Ag може привести до підвищення ємності фільтра на 100% і більше. (Увага! Перед заміною завантаження переконайтеся в тому, що частинки легкого матеріалу Filter-Ag під час розпушування НЕ будуть нестися в каналізацію). Перед першим розпушування необхідно витримати завантаження в воді протягом 12 годин. Можливо знадобиться наявність підтримує шару гравію.

Для перезавантаження фільтруючого матеріалу рекомендуємо звертатися в наш Сертіфікованний сервісний центр за тел. +380503552829.Аксесуари