Фільтрувальна загрузка Filter Ag Plus Збільшити

Фільтрувальна загрузка Filter Ag

Фільтруюче завантаження Clack Filter Ag призначено для видалення з води механічних домішок і оксидів заліза. Може використовуватися в якості заміни піску в існуючих очисних установках.

Детальніше

810 грн

Clack Filter-Ag® має ряд переваг перед більшістю гранульованих фільтруючих завантажень, використовуваних для механічного очищення води від зважених речовин. Ізломлені края і нерівності частинок даного матеріалу забезпечують велику площу поверхні і складну траєкторію протікання потоку води через шар завантаження, за рахунок чого досягається рівень механічної очистки до 20-40 мкм.
За рахунок більшого, у порівнянні з іншими фільтруючими матеріалами, розміру часток зменшуються втрати тиску в фільтрі і відбувається більш глибоке проникнення частинок забруднень в шарі завантаження, завдяки чому продовжується термін служби матеріалу. Також великий розмір часток Filter-Ag та їх неправильна форма запобігають злипання відфільтрованих забруднень у верхньому шарі завантаження і його подальшу блокування, як це відбувається в стандартних піщаних фільтрах. За рахунок легкої ваги матеріалу зменшується витрата води і досягається більше розширення шару для видалення відфільтрованих механічно частинок при розпушуванні завантаження. Дана ідеальна комбінація форми частинок, їх розміру і щільності робить Filter-Ag високоефективним, що фільтрує.
 Хоча Filter-Ag не призначений для видалення з води заліза, практичний досвід показує, що нерівна поверхня його частинок досить добре затримує пластівці заліза після окислення його розчинної форми.
Використання Clack Filter-Ag в механічних фільтрах дозволяє істотно скоротити капітальні та експлуатаційні витрати на очищення води від зважених часток за рахунок низьких втрат тиску, високої продуктивності в робочому режимі, а також невеликої витрати води на розпушування.
Clack Filter-Ag може застосовуватися як для очищення потоків води під тиском, так і гравітаційних. Завдяки своїй щільності Filter-Ag також успішно використовується в мультимедійних фільтрах.

  • Використання:Для холодної води
  • Температура входящої води, °С:5-30 С
  • Країна-виробник:США
  • Объем ионообменной загрузки:28,3 л
  • Рейтинг фільтрації:20-40 мк

Для перезавантаження фільтруючого матеріалу рекомендуємо звертатися в наш Сертіфікоованний сервісний центр за тел. +380503552829. Важливо дотримати багато правил для заміни такої засипки. Заміна в існуючих установках піску на матеріал Filter-Ag може привести до підвищення ємності фільтра на 100% і більше. (Увага! Перед заміною завантаження переконайтеся в тому, що частинки легкого матеріалу Filter-Ag під час розпушування НЕ будуть нестися в каналізацію). Перед першим розпушування необхідно витримати завантаження в воді протягом 12 годин.Аксесуари