Фільтрувальна загрузка Birm Збільшити

Фільтрувальна загрузка Birm

Фільтруючий матеріал Clack Birm призначений для ефективного видалення з води заліза і марганцю. Завантаження діє і як каталізатор, і як фільтруючий матеріал. Certified to NSF/ANSI Standard 61.

Детальніше

2 458 грн

Внаслідок надлишку вільного діоксиду вуглецю залізо в артезіанських водах зазвичай присутній у вигляді FeCO3, який неможливо видалити з води фільтруванням. Birm діє як каталізатор, прискорюючи реакцію окислення двовалентного заліза до тривалентного стану розчиненим у воді киснем. В результаті подальшого гідролізу утворюється нерозчинний осад Fe (OH) 3, який видаляється з води фільтруванням. Видалення з завантаження відфільтрованого в робочому режимі осаду відбувається при розпушуванні.
 
При використанні Birm для знезалізнення необхідно, щоб оброблювана вода не містила нафтопродукти і сірководень, вміст органічних речовин не перевищував 4-5 мг / л, вміст розчиненого кисню було не менше 15% від вмісту заліза, а значення рН 6.8. При рН <6.8 необхідно провести нейтралізацію. Підвищити вміст розчиненого кисню в оброблюваної воді можна за рахунок попередньої аерації.
Хлорування вихідної води значно знижує активність Birm!
 
Birm також може використовуватися і для видалення з води марганцю. Однак в даному випадку рівень pH оброблюваної води повинен бути 8.0-9.0. Якщо одночасно з марганцем у воді присутня залізо, то рівень pH повинен бути нижче 8.5. Високий рівень pH може викликати утворення колоїдного заліза, яке важко фільтрується.

  • Використання:Для холодної води
  • Температура входящої води, °С:5-30 С
  • Країна-виробник:США
  • Объем ионообменной загрузки:28,3 л
  • Термін роботи фільтруючого матеріалу:до 2 років

Відновлення робочих властивостей вугілля здійснюється промиванням зворотним потоком води.

 Переваги фільтруючого матеріалу Birm:
—  висока ефективності видалення заліза;
—  не потребує використання хімічних засобів для відновлення властивостей;
—  регенерація тільки зворотним промиванням;
—  велика температурна стійкість;
—  тривалий термін служби до 2 років;
—  низькі експлуатаційні витрати.

З усіх питань сервісного обслуговування рекомендуємо звертатися в наш Сертифікований сервісний центр.

 


Аксесуари