Банна куля для ванної Aquafilter FHSB Збільшити

Банна куля для ванної Aquafilter FHSB

Aquafilter FHSB є найбільш передовим фільтром для ванн на ринку. Це безпечне, нетоксичний пристрій з привабливим дизайном. Здатний усувати хлоруючi речовини з води в процесі прийняття ванни.

Детальніше

390 грн

Використовуючи суміш активних середовищ, таких як KDF®, він ефективно видаляє хлор, сірководень, оксиди заліза ( "іржа води") і свинець. Крім того, він може насичувати воду різними мікроелементами, які можуть всмоктуватися через шкіру, що робить його гладкою, м'якою і здоровою.
 
Використання фільтра для води Aquafilter FHSB у ванній зроблять його як купання в джерельній воді! Під час купання з FHSB ви будете відчувати позбавлення від сухості шкіри. Aquafilter FHSB особливо рекомендується для дітей і людей з чутливою шкірою.
 Aquafilter FHSB куля для ванни простий у використанні. Просто занурте і порухайте кулькою в воді з одного кінця ванни до іншого кілька разів (близько трьох хвилин). Процес дехлораціі слід проводити до прийняття ванни, перед додаванням миючих засобів в воду.

  • Тип системи:Очистка від хлору
  • Використання:для горячої води
  • Температура входящої води, °С:до 70°С
  • Країна-виробник:Польща
  • Термін роботи фільтруючого матеріалу:до 1 року
  • мінералізація:ні

Рекомендований період використання становить близько 400 прийнятих ванн (в залежності від споживання і якості води). Але не слід використовувати фільтр для води Aquafilter FHSB більше одного року. Інакше, що накопичилися шкідливі речовини будуть назад потрапляти до вас в ванну. Після використання фільтр підлягає заміні на новий. Компактний, не вимагає спеціального монтажу.Аксесуари