МОНТАЖ СИСТЕМИ

Виконання робіт попідключенню фільтрів до водопровідної мережі, підключення до каналізації, свердління отвору для крана очищеної води в мийці або робочої поверхні, монтаж крана очищеної води, запуск системи.ЗАМІНА НИЖНЬОГО РЯДУ КАРТРИДЖІВ

Картриджі беруть на себе основне навантаження по попередньому очищенні - утримуючи великі забруднення води, а так само хлор і хлорорганічні сполуки, окалину, іржу, пісок, мул та інші механічні домішки.
ЗАМІНА ФІЛЬТРІВ МЕХАНІЧНОЇ ОЧИСТКИ

Заміна картриджів в колбах попереднього очищення 10 ", 20", Slim, колб типу Big Blue та інш. Промивка фільтрів типу Honeywell.
ЗАМІНА ПОСТВУГІЛЬНОГО ФІЛЬТРА

Картридж виробляє фінальну стадію очищення, очищаючи воду від небажаних запахів, газів і надає їй свіжий смак. Заміна один раз в 6-12 міс. в залежності від витрат води.


ЗАМІНА МІНЕРАЛІЗАТОРА

Призначення мінералізатора збагатити воду мінеральними солями і нормалізувати рівень рН води. Термін експлуатації 6-12 місяців.


МОДЕРНІЗАЦІЯ СИСТЕМ

Додаткова установка компонентів окремо (насоспідвищення тиску, мініралізатор, мембрана, поствугіль, структорізатор та інш.). Модернізація старих моделей.


ЗАМІНА МЕМБРАНИ

Головний елемент, що фільтрує та забезпечує високоефективну очистку води на молекулярному рівні. Заміна проводиться один раз в 1-2 року.

 ЗАМІНА БІОКЕРАМІЧНОГО КАРТРИДЖА

Активізує обмін речовин, покращує смак і запах води, підвищує розчинність кисню, активуючи натуральні оздоровчі властивості води і покращують імунітет. Картридж підлягає заміні 1 раз на рік (залежить від рекомендації виробника).


МОНТАЖ ПОБУТОВИХ СИСТЕМ 

Професійна сантехнічна обв'язка водоочисного обладнання - це гарантія правильної і довгої роботи всієї системи очищення вашого будинку.ПУСКО-НАЛАГОДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ

 Для правильної роботи обладнання водопідготовки в оптимальному режимі, після будь-якого монтажу потрібні професійні пуско-налагоджувальні роботи.


ДОСТАВКА ТАБЛЕТОВАНОЇ СОЛІ

Сіль поварена, таблетована використовується в системах пом'якшення води для відновлення робочих характеристик іонообмінних смол.


ЗАМІНА ФІЛЬТРУЮЧИХ МАТЕРІАЛІВ

Засипка нового фільтруючого завантаження, відповідно до показників якості вашої води. Довірте заміну фільтруючого матеріалу професіоналам.


ОБСЛУГОВУВАННЯ УФ ЛАМП

Послуги по заміні ультрафіолетового випромінювача, заміні кварцового чохла в УФ-лампи. Роботи проводять раз на 12 міс.


ЗНЕЗАРАЖЕННЯ СИСТЕМИ

Знезараження систем водоочистки та водопроводу. Санація накопичувальних ємностей та трубопроводів в будинках / котеджах. Дезінфекція.


ВСТАНОВЛЕННЯ ДОДАТКОВИХ КОМПОНЕНТІВ

Монтаж пом'якшувача, фільтрів механічної очистки, ультрафіолетовоі лампи, насосів, редукторів тиску та інших компонентів, які можуть бути включенні в існуючу схему водоочищення.

 ОБСЛУГОВУВАННЯ ФІЛЬТРІВ МЕХАНІЧНОЇ ОЧИСТКИ

Заміна змінних картриджів в колбі типу Big Blue. Промивання фільтра механічного очищення і фільтруючого елементу типу Honeywell. Подібні роботи виконуються раз в 3-6 міс.
ВОДА ДЛЯ РЕСТОРАНУ, БАРУ АБО КАВ'ЯРНІ

Ідеальний смак, аромат страв і напоїв - це те про що мріє кожен шеф - кухар або майстерний бариста. Компанія JustWater представляє рішення для очищення питної води в ресторані, Кефе, барі, а так само рішення для довгострокової і безперебійної роботи техніки: кава-машин, посудомийних машин, льдогенераторів і т.п. Системи очищення води для сфер харчування забезпечують якісно новий рівень обслуговування Ваших клієнтів.
ВОДА ДЛЯ ГОТЕЛІВ, ОТЕЛЕЙ, SPA-КУРОРТІВ

Свіжий душ, ніжна пінна ванна, білосніжна білизна, пухнасті і м'які рушники - це те, що поверне клієнта в Ваш готель. Якість води, що використовується відображає спосіб ведення вашого бізнесу і є невід'ємною частиною успіху. Системи очищення води від JustWater призначені для підвищення загальної служби обладнання і ефективності за рахунок усунення масштабного накопичення шкідливих домішок, забезпечуючи високу ступінь очищення води, що призводить до поліпшення якості обслуговування клієнтів. Знижуються експлуатаційні витрати за рахунок зниження споживання енергії до 30%, а ризик простоїв і дорогого ремонту, зводитися до мінімуму використання миючих засобів та хімічних речовин, що дозволяє додатково економити на щоденних витратах і санітарної обробки стічних вод.


ВОДА ДЛЯ АВТОМИЙОК

Вимоги клієнтів і зміни технологій змінили і особливість послуги автомийок. Висока жорсткість води може пошкодити і викликати зміни забарвлення, плями на корпусі і стеклах. Хімічні домішки у воді можуть вступати в реакцію з автохимией і принести шкоду металевих деталей автомобілів. Жорсткість води так само перешкоджає миючого засобу робити свою роботу. Успішні оператори автомойек розуміють важливість високоефективних і якісних робіт на цьому ринку, а також зменшення експлуатаційних витрат для цього виду бізнесу.

  

ВОДА ДЛЯ КОТЕЛЬНІ

Система водяного або парового котла це буквально серце багатьох заводів і промислових об'єктів. Теплообмін і ефективність генерації пара критичні показники для будь-якої парогенераторної системи і може вплинути на все, від витрат на паливо і на витрати для технічного обслуговування і незаплановані відключення. Потреба у створенні котелень з високими виробничими показниками і низькими витратами - є природним результатом успеха.Отложенія з- зажесткой води і корозія це дві ключові проблеми, які можуть негативно вплинути на витрату енергії, а також на загальну надійність системи. JustWater забезпечить повне розміщення систем попередньої обробки води, які усувають сольові відкладення на котлах і зменшує їх ККД, а так само зведе до мінімуму втрати і витрати на обслуговування великогабаритної техніки.

ВОДА В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

Фахівці по системах водопостачання давно виділили в окрему категорію таке поняття як сільськогосподарське водопостачання. Інноваційні рішення JustWater для сільського господарства можуть допомогти вам досягти ваших цілей для вирішення проблем, пов'язаних з якістю води, зниження споживання енергії та покращення технологічних операцій для систем поливу сільськогосподарських угідь, систем водопостачання пасовищ., Водопостачання тваринницьких комплексів і птахоферм. Водопостачання населених пунктів і ремонт-технічних станцій.

ХАРЧОВА ПРОМИСЛОВІСТЬ

У виробництві продуктів харчування і напоїв якість води - найголовніший фактор, адже вода входить до складу продуктів і її якість повинна відповідати найсуворішим нормам. Системи очищення води для промислової сфери харчування забезпечують безперервний процес використання чистої води, що дозволяє на виході дати споживачеві якісний продукт, будь то продукт харчування або бутильована вода.