Обслуговування фільтрів механічного очищення

Фільтри механічної очистки устанавліваються з метою фільтрувати воду від механічних домішок, піску, мулу, окалини, просто сміття, що потрапляє в водопровід або хлору, заліза, сірководню (в залежності від призначення). Такі фільтри захищають і продовжують термін експлуатації основного обладнання для водопідготовки, а також сантехніки, побутової техніки, труб, запірної арматури. Ступінь фільтрації і термін експлуатації залежить від якості води і її витрати. Рекомендовано робити заміну не менше, ніж раз в 3-6 місяців. Вчасно проводячи обслуговування фільтрів Ви забезпечуєте безпечне використання води.

Принцип роботи фільтрів такого типу дуже простий: вода під тиском надходить в колбу через вхідний отвір (1/2 ", 3/4", 1 ") в корпус колби, в якій вже встановлено фільтр механічного очищення (поліпропілен, поліпропіленова нитка, вугільні картриджі , і т.д.). далі вода проходить (продавлюється) крізь фільтр зовні всередину і виходить через другий отвір (1/2 ", 3/4", 1 "), рухаючись далі по розводці водопроводу. Таким чином, всі механічні забруднення затримуються фільтруючим матеріалом картриджів і залишаються в них до його заміни. Відповідно такий картридж має обмежена термін експлуатації і його потрібно частіше міняти, щоб відфільтровані речовини, знову не потрапили до вас в воду.
 Залежно від того який фільтр механічного очищення Ви використовуєте, наші сервісні майстра будуть готові надати Вам послугу. Змінити катридж в колбі 10 "або 20", або в колбах типу "Slim", "Big Blu", зробити промивання самопромивних фільтрів спеціальними реагентами для ретельного очищення сітчастого матеріалу.