Знезараження системи

Водопровід - система постійного водопостачання.
В результаті течії води по трубах відбуваються хіміко-біологічних процесів на стінках трубопроводів, що підводять до об'єктів і споруд гарячу і холодну воду, в слідстві можуть утворюватися відкладення солей кальцію, магнію, заліза, мулисті і біологічні і інші освіти, що призводить до обростання стінок труб і погіршення органолептичних та бактеріологічних показників води.
Труби, маючи здатність, поступово затримують частинки піску, мулу, заліза, бруду. Це в свою чергу є середовищем для розвитку бактерій.

Найчастіше зараження системи трапляється при першому запуску води. Наприклад, обв'язування труб в котеджі завершена, і будівельники запускають неочищену воду в систему. Довгий час повної експлуатації води не буде, починаються процеси гниття і розмноження бактерій. Це ж і є, найчастіше, джерелом зараження і самої фільтрує установки.

Очищення і промивання трубопроводів для видалення забруднень виконується шляхом промивання спеціальними сертифікованими реагентами. Що призводить до загибелі бактерій і повної санації найзатишніших куточків трубопроводу.