ЗАМІНА ЗАСИПКИ У ФІЛЬТРІ

Грамотний підбір фільтруючого завантаження в Вашому фільтрі забезпечить якість ісползуемой води і економічність витрат.
Терміни експлуатації фільтруючих завантажень залежать від проблем з якими вони боряться і від показників якості води, а так само від кількості споживаної води, тобто від її витрати.
Наприклад, іонно-обмінні смоли служать близько 5-8 років, а ось вугільні засипки прослужать від 6 місяців до 2 років, інная ситуація з обезжелезивающімі засипками і антінітратнимі наповнювачами.
Про  терміні експлуатації Вас попередить сервісний майстер, постійно спостерігає за системою водоочистки в Вашому домі. Обслуговуючи комплексну очистку, Сервісна служба при кожному обслуговуванні робить аналіз води до і після системи водоочищення. Досвідчений фахівець заздалегідь помітить ознаки погіршення якості води і проінформує Вас про подальші дії.
Довірте заміну фільтруючого матеріалу професіоналам, а не просто "кліку" в інтернет-магазині. Різноманітність тільки одних іонно-обмінних смол на ринку більше 100 видів, але їх хіміко-технологічні можливості можуть розібрати тільки фахівці з відповідною освітою і практикою для кожного окремого об'єкта індивідуально, враховуючи багато чинників.