Доставка таблетованої солі.

Пом'якшувач води для встановлення своїх властивостей, під час регеніраціі смоли, вимагає поповнення сольового бака спеціальної таблетованої сіллю. Сіль витрачаєте в залежності від жорсткості води, що очищається і кількості її споживання. А так же можна подивитися орієнтовні дані до технічного опису вашого пом'якшувача.
Найчастіше виробники фасують сіль для пом'якшувача в мішки по 25 кг. Якість таблетованої солі безпосередньо впливає на якості роботи пом'якшувача для води. Неякісний продук може засмітити сольовий клапан, утворити закам'янілість, викликати застій води в сольовому баку, яка буде псуватися, набуваючи неприємний запах і желеподібну консистенцію. Розбивка "сольових мостів" може спричинити за собою поламку корпуса.
За Вашим бажанням відділ доставки компанії буде привозити сіль для пом'якшувача Вам додому. Це позбавить Вас від носіння важких мішків, самостійного завантаження і налаштування пом'якшувача а головне ми за Вас зробимо професійний вибір на користь кращого продукту для Вашої системи.

Послуги з доставки від 100 грн, можливо доставка по Київській області, вартість

уточнюйте за тел. 044-35-737-35 або 050-355-28-29