ЗАМІНА СТРУКТОРІЗАТОРА (біокераміка)

Біокерамічний картридж або структорізатор води, як його ще називають, несе важливу функцію в завершенні процесу водоочищення - повернення молекулі води правильну структуру. Біокерамічні кульки виготовлені із суміші спеціально відібраної глини і порошку природного мінерала- турмаліну.

Відбувається це за рахунок дрібної вібрації гранул турмаліну, що знаходяться в картриджі. Перш ніж вода пройде всі стадії очистки міськими службами, величезний шлях по системам водопостачання вашого міста або населеного пункту і буде текти з вашого крана вона втрачає свою структуру, зв'язку молекул розриваються. Створюючи невеликий рух в корпусі біокерамічні гранули передають довгохвильове інфрачервоне випромінювання, повторюючи умови руху води під землею, тобто в природних, натуральних умовах. Під впливом цього випромінювання молекулі води повертається її природна структура. Природна структура води позитивно впливає на організм людини та інших біологічних об'єктів:

  •     Активізує обмін речовин людей, рослин і тварин
  •     Підвищує розчинність кисню, збільшуючи його вміст у питній воді
  •     Вивільняє негативні іони, посилюючи внутрішні природні загоюють і імунні властивості організму
  •     Надає дезінфікуючі властивості воді
  •     Для досягнення постійного стабільного ефекту рекомендується проводити заміну картриджа 1 раз на 6-12 місяців, незалежно від      спожитого кількості води.