ЗАМІНА МЕМБРАНИ

Обратноосмотичні мембрани для питної води, які ми використовуємо для сервісних робіт - в числі самих надійних та якісних мембранних елементів, за допомогою яких здійснюється очистка питної води. Передова технологія і повна автоматизація виробництва дозволяють точно витримувати всі параметри кожного виробленого елемента.
Покоління мембранних елементів повністю сумісний і підходить для заміни вже існуючих мембранних елементів для будинку.
 
Мембрана обратноосмотическая - це головний елемент, що фільтрує він очищає воду на молекулярному рівні і дозволяє відфільтрувати речовини перевищують за розміром молекулу води. Таким чином через мембрану проходить тільки молекула води (розмір 0,3 нм) і деякі гази, запахи, хлор (з ним бореться вугільний картридж попереднього очищення), але не проходить велика частина хімічних домішок і включень біологічного походження, зокрема бактерій і вірусів ( розміри від 20 до 500 нм). Наприклад, фільтр може затримати бактерії холери або віруси гепатиту.

Мембрана являє собою циліндричний корпус, всередині якого вміщено пористий полімерний матеріал. Під час роботи системи, одна частина води проходить через мембранний елемент, а інша частина води разом з усіма забрудненнями йде в каналізацію. До надходження на мембрану, вода проходить попереднє очищення в кілька етапів. Це підвищує ефективність очищення і захищає мембрану від руйнування. Термін експлуатації мембран від 1 року до 2 років. Не слід перевищувати ці параметри.