Заміна мінералізатора

Головне призначення мінералізатора збагатити воду мінеральними солями, необхідними для людського організму, такими як хлориди і бікарбонати кальцію, магній, натрій і калій. А також нормалізувати рівень рН води. Як правило, картридж являє собою змінний елемент, заповнений гранулами мінералів природного походження. Використання мінералізатора дозволяє нормалізувати кислотно-лужний баланс води, очищеної за технологією зворотнього осмосу.

В процесі роботи системи фільтрації очищена методом зворотнього осмосу вода надходить в картридж-мінералізатор, проходячи через засипку. В результаті вода насичується необхідною кількістю мінералів і мікроелементів, склад яких спеціально збалансований для оптимального впливу на здоров'я людини.

Заміну потрібно робити не рідше ніж один раз в 6-12 місяців і краще довірити це професійному сервіс-майстру. Ви звільните себе від кропіткої роботи по його заміні. Важливо правильно і надійно встановити фітинги та трубочку, що з'єднують катридж з фільтром, грамотно включити його в загальну систему зворотного осмосу. переконатися у відсутності течі води, з чим може, як правило, зіткнутися замовник сам намагається зробити цю роботу.